CS:GO için Klavye ve Mouse önerisi

Denver

Decapat
Merhaba arkadaşlar bütçem 300 TL, üzerine çıkamıyorum. Mouse klavyeden daha önemli olduğunu düşünüyorum.
  1. Steelseries Rival 300s ( 219 TL ) alıp üzerine 80 TL'lik klavye
  2. Steelseries Rival 310 ( 269 TL ) alıp 30 TL'lik klavye
  3. Bloody A90 LK ( 145 TL ) alıp üzerine 150 TL'lik klavye

Son düzenleyen: Moderatör:
o bütçeye alabileceginiz en iyi settir önerim bu şekilde kafanız rahat olur marka konusunda zaten dememe gerek yok.

o bütçeye alabileceginiz en iyi settir önerim bu şekilde kafanız rahat olur marka konusunda zaten dememe gerek yok.
İnceledim guzelmis gercekten . İtopyada indirimde 170 tl civari
Dediğin gibi Fareye bas parayı. Klavyeyide orta düzey seviyesinde tercih et. Önereceğim Mouse
310 ile arasinda cok fark varmidir ?

İnceledim guzelmis gercekten . İtopyada indirimde 170 tl civari

310 ile arasinda cok fark varmidir ?
310 daha iyidir ama 30 TL'ye klavye almanız oyunlarda tuş gecikmesini uzun sürdürtecek bu sayede siz tatmin olamayacaksınız.

Klavye everest kb-gx9 alsam yine sorun yaşarmıyım peki ? 60tl

Tam bilmesem de internetten araştırdım ve kullanıcı yorumları baya olumlu yönde hepsiburadada 106 yorumdan 5 kişi kötü vermiş sadece. Kendi yorumuma gelicek olursak, klavyenin görünüşü iyi hatta baya iyi, mekanik hisli ve ışıklı. Zaten bundan da pahalısını alırsan mouse'un kalitesinden ödün vermen gerekicek bence kaçırma al. Hatta hepsiburada linkini de bırakayım:

Tam bilmesem de internetten araştırdım ve kullanıcı yorumları baya olumlu yönde hepsiburadada 106 yorumdan 5 kişi kötü vermiş sadece. Kendi yorumuma gelicek olursak, klavyenin görünüşü iyi hatta baya iyi, mekanik hisli ve ışıklı. Zaten bundan da pahalısını alırsan mouse'un kalitesinden ödün vermen gerekicek bence kaçırma al. Hatta hepsiburada linkini de bırakayım:

Tesekkur ederim 🤝

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı