Bence sen git bir bilgisayarcıdan mikrofonlu kulaklık al ucuza bir tane, sonra mikrofonunu kes. Eskiden yapıyodum, çokta rahat oluyordu ve seste hiç bir problem olmuyordu. Mikrofonsuz kullan derim yinede o kulaklıktan vazgeçme derim.

Bu tür konularda para zevk için harcanır, bunun getirisi zevktir.
Son olarak bisey daha sorcam hocam bu acik kulakliklar tam olarak nasil oluyor yani sanki hoparlor var gibi disari ses mi veriyor

Bahsettiğim konu derken ben teknik özellikler olarak sormuştum.
Teknik özellik olarak duyabileceğiniz frekans aralığında ses vermesi teknik olarak yeterli. Kulaklığı kullanmadan kalitesinin nasıl olduğu hakkında maalesef yorum yapmak çok zor. Ancak açık kulaklık olması fps için bir artı denebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknik özellik olarak duyabileceğiniz frrkans aralığında ses vermesi teknik olarak yeterli. Kulaklığı kullanmadan kalitesinin nasıl olduğu hakkında maalesef yorum yapmak çok zor. Ancak açık kulaklık olması fps için bir artı denebilir.
Herhangi bir kulaklığı takmadan açtığınızda ne kadar ses çıkıyorsa o kadar veriyor.

Bahsettiğim konuda yazmıştım hepsini.

Modmic'in Amazon'dan Turkiye'ye gelmiyormus. Onun gibi ve ses kalitesi iyi olan+noice canceling olan bi mikrofon onerebilir misiniz bir de?

Herhangi bir kulaklığı takmadan açtığınızda ne kadar ses çıkıyorsa o kadar veriyor.

Bahsettiğim konuda yazmıştım hepsini.
Hocam sizle ayriyeten konusabilecegim mail adresi yada facebook falan var mi

Modmic'in Amazon'dan Turkiye'ye gelmiyormus. Onun gibi ve ses kalitesi iyi olan+noice canceling olan bi mikrofon onerebilir misiniz bir de?

Hocam sizle ayriyeten konusabilecegim mail adresi yada facebook falan var mi
Noice canceling özelliği olmasa da Snowball Blue Ice mikrofonu tavsiye edebilirim. Modmic'ten kalitelidir ama taşınabilirliği daha düşüktür.
Veya Samson Go, Samson Meteorite mikrofonlardan biri alınabilir.

Noice canceling özelliği olmasa da Snowball Blue Ice mikrofonu tavsiye edebilirim. Modmic'ten kalitelidir ama taşınabilirliği daha düşüktür.
Acik kulaklikla kullaninca cok ses gitmez mi mikrofona snowball blue ice da o yandan noise cancelling olan bi mikrofon daha iyi olmaz mi

Bu arada sennheiser game one da acik kulaklik ad700x in yaninda kotu mu kalir?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı