CS GO İçin Kulaklık Tavsiyesi

Hangi Kulaklığı Almalıyım

• Razer Kraken USB

Oy: 8 42,1%
  • Logitech G230

Oy: 3 15,8%
  • SS S V2

Oy: 8 42,1%

• Oy verenlerin toplamı
    19

Xaetron

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şu anda HP H2800 kullanıyorum. Bu kulaklık da telefon kulaklığı ve tek bir jak girişi bulunduğundan mikrofon olarak laptopun dahili mikrofonunu kullanmak zorunda kalıyorum ve cızırtılı ve kalitesiz bir ses gidiyor takım arakadaşlarıma. Bu yüzden de 200 tl maksimum olmak üzere (en fazla 220'yi zorlayabilirim) mikrofonlu kulaklık arıyorum. Ses kalitesi ve mikrofonu kaliteli olmalı. Bir kaç seçenek var şuan elimde ancak ses kartı falan diyorlar arkadaşlar sanırım önemli bir şeymiş. Sanırım bütün laptoplarda bulunmakta ancak bilgisayarım CASPER marka. Ondan dolayı da kalitesiz olabileceğini düşünmekteyim.

Özetle şu ki mikrofonu iyi olan ses kasabileceğim ek bir kablo gerektirmeyen(Eski kulaklığımda tek jakı ikiye ayıran ek kablo kullanıyordum) bir kulaklık arıyorum. Kullanıcı yorumları gelirse daha da sevinirim.Şu anda g402 ve g240 kullandığımdan seti tamamlamak da istiyorum.

Düşündüklerim: G230: Logitech G230 Stereo Oyuncu Kulaklığı Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
v2:Steelseries Siberia V2 Kulaklık Beyaz (Ses Kartsız) Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Razer USB:Razer Kraken USB Gamer Kulaklık Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Razere yapılan yorumlarda 7.1 destekliyor demişler bu daha mı iyi demek?
Bunlar dışında TT eSports Shocka da baktım ancak uzun kullanımda ağrı yaptığını belirtmişler. Ben oturduğum zaman en az 2 saat oynuyorum. Bunu da göz önünde bulundurarak şu iyi bu iyi diyebilirseniz sevinirim. İyi Günler. Bayramınız Kutlu Olsun. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana tavsiyem, Creative alman.Dikkatimi çekti, en iyi ayak seslerini o veriyor.
Bende ses kartlı creative sound blaster 3d diye bir kulaklığa bakıyordum ve bir kaç sitede de creativei övdüklerini fark ettim.Bilgisayara geçince ankete de ekleyecegim

Creative Sound Blaster 3D Fury modeli ilgimi cekti. Kablolu olmasi ve ses karti usb olmasi ancak kulaklik ve mikrofon giris tek jak. Benim bilgisayarimda 2 jak girisi var o sıkıntı yoksa ben mi yanlis biliyorum?
Edit: Tamam sıkıntı yok usb girisliymis bilgisayara

Kraken alma bence, kafan basınçtan patlar. Eğer pcnin dahili ses kartına güvenmiyorsan v2 alman da saçma olur çünkü ses kartsız alacaksın. Creative bakabilirsin. Arkadaşın önerdiği cloud 2 modeli de işini hayli hayli görür.

Kraken alma bence, kafan basınçtan patlar. Eğer pcnin dahili ses kartına güvenmiyorsan v2 alman da saçma olur çünkü ses kartsız alacaksın. Creative bakabilirsin. Arkadaşın önerdiği cloud 2 modeli de işini hayli hayli görür.
Cloud 2 almayi dusundum ancak pembe degil kirmizi veya gri modelini alirim creative ise stoklarinda yok :(

kardeşim ses kartın ıyı deılse ses kartsız v2 bi işe yaramaz ama frost bluesunda ses kartı var 300 tl efsane bişey o onu alabilirsin

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı