Max 50 TL CS GO için kulaklık tavsiyesi

• Konuyu başlatan fatihsi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 14B
F

fatihsi

Ziyaretçi
Öncelikle konuyu nereye açacağımı tam kestiremedim bunu söyliyeyim. Max. 50 TL kulaklık arıyorum ve önerilerinizi merak ediyorum. CS GO'da artık konuşmadan taktik vermek beni çok sıktı. Yazmak bir dert zaten. Böyle sesimin insanların kulağını felç etmeyecek şekilde duyulacağı bir öneriniz varsa sevinirim. Artı olarak Everest'ten de uzak duruyorum.

O fiyat aralığındaki her kulaklık aşağı yukarı aynı performansı gösterir, fazla fark olacağını sanmıyorum. Ben 10 liralık kulaklık ile oynuyorum :D :D

Ben mikrofon ve kulaklığı ayrı almanı tavsiye ederim.Hem böylece kulaklığını telefonlada kullanabilirsin.Öneriye gelicek olursam Philipsin 34 tl lik mikrofonsuz kulaklığını tavsiye ederim.Mikrofon olarak vatan bilgisayarda Snopynin 11 tl lik mikrofonları bulunmakta.Bu ikisi yeterli olucaktır.Bende cs go için aynı ekipmanları aldım ve gayet memnunum.

Vatana falan git orada denemen için koyuyorlar genelde kulağını sıkmayan baskı uygulamayan bir tane bul asıl önemli olan bu. Uzun süre oyun oynayacaksın sonuçta ses kalitesi çok ta önemli değil bana kalırsa. Rahat olsun yeter.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı