CS:GO için mouse önerisi

semamca_07

Kilopat
Arkadaşlar bende rush bearcast RM88 mouse var şu an ama daha iyi bir mouse almalıyım diye düşünmeye başladım. Aslında memnunum ama DPI minimum 500'e kadar düşebiliyor. Gerçi 500 DPI'da bile oynayamıyorum. Çok ağır geliyor alışmaya çalışıyorum henüz. Daha iyi bir mouse alsam oyunuma ne kadar etkisi olur sizce? İyi bir mouse ve yanında kullandığımdan daha kaliteli bir mouse pad alsam diyorum ama kararsızım. Elim fazla büyük değil ve mouse sanki biraz büyük geliyor gibi bir de DPI olayına takıldım 400 500 arası çok fark yok ve profesyonel oyuncu olacak değilim sonuçta sadece daha iyi oyun oynamak istiyorum. Kullandığım mouse zaten 250 300 lira arasında sanırım bunu satıp 500 600 lira vermeye değer mi sizce? Kullandığım mouse Rush BEARCAT RM88 Mouse

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bende rush bearcast RM88 mouse var şu an ama daha iyi bir mouse almalıyım diye düşünmeye başladım. Aslında memnunum ama DPI minimum 500'e kadar düşebiliyor. Gerçi 500 DPI'da bile oynayamıyorum. Çok ağır geliyor alışmaya çalışıyorum henüz. Daha iyi bir mouse alsam oyunuma ne kadar etkisi olur sizce? İyi bir mouse ve yanında kullandığımdan daha kaliteli bir mouse pad alsam diyorum ama kararsızım. Elim fazla büyük değil ve mouse sanki biraz büyük geliyor gibi bir de DPI olayına takıldım 400 500 arası çok fark yok ve profesyonel oyuncu olacak değilim sonuçta sadece daha iyi oyun oynamak istiyorum. Kullandığım mouse zaten 250 300 lira arasında sanırım bunu satıp 500 600 lira vermeye değer mi sizce? Kullandığım mouse Rush BEARCAT RM88 Mouse

Razer tavsiye ederim ama DPI aralıklarını bilmiyorum ama aşırı ergonomik ve raht bir mouse tur.

Razer DeathAdder Elite​

Sanırım 600TL bütçesi var, kahin olduk artık.

Hocam ben liderdim ya ekibi saldık bu arada ahmetryzen gidince. Neyse konuyu dağıtmayalım. Logitech tercih edebilirsin.

kusura bakmayın ya bütçe konusunda sorun yok aslında ama tutup 1500 lira da vermem bir mouse'a o yüzden bütçe yazmak gelmedi aklıma.Tavsiye ettiğiniz mouse'lardan birini alsam oyunumda bariz bir fark olur mu sizce? yetenek vs onları saymıyorum tabi ki sadece donanımsal olarak vereceği katkıyı öğrenmek istiyorum.

Yaklaşık 40 TL’ye aldığım Trust optik fareyle DM’lerde k/d oranım 1’in altındayken aynı durumda kardeşim genelde 1. oluyordu. Farede ara sıra tıklamama veya çift tıklama durumu oluyordu ve mousepad de kullanmıyorduk. Daha sonra kablolu orta seviye bi fare ve ucuz mousepad aldım ama benim için çok şey değişmedi, ancak ortalamada 5-6 kill arttırabildim. Oyununu geliştirmek için kaliteli değil de kendini rahat hissettirecek ve senin kontrolünde olan ekipmanlara bakmalısın, teknoloji marketlerde deneyip alman daha iyi olacaktır.

Kusura bakmayın ya bütçe konusunda sorun yok aslında ama tutup 1500 lira da vermem bir Mouse'a o yüzden bütçe yazmak gelmedi aklıma. Tavsiye ettiğiniz Mouse'lardan birini alsam oyunumda bariz bir fark olur mu sizce? Yetenek vs onları saymıyorum tabii ki sadece donanımsal olarak vereceği katkıyı öğrenmek istiyorum.

Bak sana yemin ederim Razer alsan bir daha hiç değiştirmezsin. O kadar diyorum. Aşırı rahat ve ele oturan bir mouse. Gerçekten aşık olurusn.

Yeni konular

Geri
Yukarı