CS:GO için mouse önerisi

Benim söylemem değiştirmiyor ama senin söylemen değiştiriyor. Dostum burası forum herkes yaşadıklarını yazıyor. Gerisi konu sahibinin bileceği iş sana veya bana inanmak. Ben kullanıyorum ne sensörüyle ne tıklamasıyla bir problem yaşamadım. Haste Wireless için de problemsiz diyorlar ama bende de o problemli çıktı 2 kere de değiştirmeme rağmen ne yapacağız şimdi? Burası forum herkes kullandığını yazar.
Son söylediğinize kesinlikle katılıyorum. Herkes yaşadığını yazar. Örneğin buraya Rampage ürünlerinden de beklentilerinin fazlasını karşılayan parçalar alanlar da önerilere yazıyor.

Benim demek istediğim şey 1000 kişiden 100 kişinin sorun yaşamaması onu daha iyi kılmıyor. Forum da bu yüzden oluşturulmuş bir şey. Topluluk olarak çoğu kişi sıkıntı çektiyse bu sorunludur. Forumda birçok kişiden kastım da buydu. Alanların çoğunun beklentisini karşılayamaması.

Ayrıca o birimi kaliteli yapan unsurlar var. Malzemesi, sensörü, yapısı vs vs. Ben size sensörünün kronik sorunlu olduğunu söylüyorum.

Son söylediğinize kesinlikle katılıyorum. Herkes yaşadığını yazar. Örneğin buraya Rampage ürünlerinden de beklentilerinin fazlasını karşılayan parçalar alanlar da önerilere yazıyor.

Benim demek istediğim şey 1000 kişiden 100 kişinin sorun yaşamaması onu daha iyi kılmıyor. Forum da bu yüzden oluşturulmuş bir şey. Topluluk olarak çoğu kişi sıkıntı çektiyse bu sorunludur. Forumda birçok kişiden kastım da buydu. Alanların çoğunun beklentisini karşılayamaması.

Ayrıca o birimi kaliteli yapan unsurlar var. Malzemesi, sensörü, yapısı vs vs. Ben size sensörünün kronik sorunlu olduğunu söylüyorum.

Tamam dostum kesinlikle doğru söylüyosun ama atladığın bir nokta var 1000 kişiden 900ü memnun olsa gelip foruma ben memnunum yazan 100 kişi oluyor ama memnun olmayan 100 kişi ise 100ü de ben memnun değilim yazıyor.

Bahsi geçen ürünlerin hepsi çok satılan ürünler o yüzden tabii ki çok hatalı ürün çıkıyor ama hatalı çıkan kadar çıkmayan da oluyor diyorum.

Maalesef forumların kronik sorunu da budur yani satın alan tüm kitleye erişmek gerekiyor kronik sorunlu demek için ama forumlara gelen kitle daha çok problem yaşayan kitle oluyor. Gamepower gibi adı çıkmış markalarda kronik demek belki bir noktada doğru olabilir ama Rival 3'e kronik sorunlu demek zor bence. Şahsen kullanıyor olmasam bu kadar da savunmazdım.

Tamam dostum kesinlikle doğru söylüyosun ama atladığın bir nokta var 1000 kişiden 900ü memnun olsa gelip foruma ben memnunum yazan 100 kişi oluyor ama memnun olmayan 100 kişi ise 100ü de ben memnun değilim yazıyor.

Bahsi geçen ürünlerin hepsi çok satılan ürünler o yüzden tabii ki çok hatalı ürün çıkıyor ama hatalı çıkan kadar çıkmayan da oluyor diyorum.

Maalesef forumların kronik sorunu da budur yani satın alan tüm kitleye erişmek gerekiyor kronik sorunlu demek için ama forumlara gelen kitle daha çok problem yaşayan kitle oluyor. Gamepower gibi adı çıkmış markalarda kronik demek belki bir noktada doğru olabilir ama Rival 3'e kronik sorunlu demek zor bence. Şahsen kullanıyor olmasam bu kadar da savunmazdım.
Sadece burada değil başka yerlerde birçok kez Rival 3'ün sorunu olduğunu gördüm.

Her kullanıcıya ulaşmak elbette mümkün değil. Bu nedenle inceleme videolarına, kullanıcı yorumlarına ya da deneyip öğrenmeyle anlayabiliyorsun. Doğru bilgiyi çoğu kullanıcının tecrübesini ve yaşadıklarını söylüyorum.

Ayrıca sensörü bozuk üretmeleri kullanıcının herhangi bir yorumuna ihtiyaç duymuyor. Sorunu tuşu yamuk yapmışlar veya zor tıklıyor tarzı bir sorun olsaydı bu kadar umursamazdım fakat çoğunlukla Rival 3 sensörü bozuk oluyor bunu diyorum.

Son tercih onun tabii. Ne demek istediğinizi anlıyorum. Kullandığınız üründe sorun yaşamadığınız için fiyat performans bir ürün olduğunu da göz önünde bulundurursak önermeniz normal. Ben sadece böyle bir sorunu da var diyorum. Böyle bir sorunla karşılaşma riskine değer mi değmez mi onun seçimi olacak zaten. İyi forumlar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı