CS:GO için mouse önerisi

Math1xs

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. CS:GO için alabileceğim profesyonel olarak da beni oynayabilecek iyi bir mouse önerisi bekliyorum. Bütçe sınırlaması yok yalnız kablosuz mouse tavsiyemdir.

Merhaba arkadaşlar. CS:GO için alabileceğim profesyonel olarak da beni oynayabilecek iyi bir mouse önerisi bekliyorum. Bütçe sınırlaması yok yalnız kablosuz mouse tavsiyemdir.
Bence "CS:GO" için veya "Valorant" için diye aramak yerine teknoloji mağazalarına gidip denemelisin. Gerçekten profesyonel olarak oynuyorsan burada önerilenler senin işine yaramaz çünkü herkesin tutuş şekli vs farklı. Ben mesela her mousede rahat oynayabiliyorum 10 liralık olmadığı sürece.

Profesyonel olarak oynuyorsan zaten mouse seçimini yapmış olman gerekiyor. Mouse ile bir yere kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eliniz kaç cm ve tutuş biçiminiz nedir?

1644836661291.png

1644836762937.png

Elinin ölçüsüne ve tutuşuna göre değişiklik gösterecektir alacağın mouse tipi. Kendimden örnek vermek gerekirse yaklaşık 5 yıl Logitech'in G502 Mouse'unu kullandım. Sonrasında ihtiyaçlarımı karşılamadığını fark ettiğim için, mouse değiştirmeye karar verdim. E-sporcuların ve genel kullanıcıların yorumlarını okurken bir sitenin CS:GO için en iyi fare bloguna denk geldim. Okuduktan sonra BenQ Zowie ec 2 almaya karar verdim yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum, tavsiye ederim. Ama beğenmezsen yazı içerisinden başka Mouse'lara göz atabilirsin. Kendine uygun olanını seçersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı