Çözüldü CS:GO için Steam hesabı almak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

enes243

Femtopat
Herkese selamlar. İnternetteki güvenilir bir siteden 10+5 yıl CS:GO rozetli bir Steam hesabı edinmek istiyorum. Ayriyeten içerisinde Half-Life serisinin bütün oyunları mevcutmuş. Sitede onaylanmış ve çok fazla olumlu yanıtları var. Bana hesabı ilk mail ile teslim edecek. Kısmet oldu hesabı edindim diyelim, ben bu hesaba yeni e-mail, telefon numarası ve Steam Guard koyacağım. Size sorum bu adam hesabı geri alabilir mi? İncelemek isteyenler için ürünün linki: Tıklayınız

Not: Lütfen dürüst ve doğru yorum yapınız. İyi günler...

Çözüm
Kesinlikle geri alabilir böyle hesap almak veya satmak yasal değil zaten. Almanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Paranıza yazık olur
Herkese selamlar. İnternetteki güvenilir bir siteden 10+5 yıl CS:GO rozetli bir Steam hesabı edinmek istiyorum. Ayriyeten içerisinde Half-Life serisinin bütün oyunları mevcutmuş. Sitede onaylanmış ve çok fazla olumlu yanıtları var. Bana hesabı ilk mail ile teslim edecek. Kısmet oldu hesabı edindim diyelim, ben bu hesaba yeni e-mail, telefon numarası ve Steam Guard koyacağım. Size sorum bu adam hesabı geri alabilir mi? İncelemek isteyenler için ürünün linki: Tıklayınız

Hesap alıp satımının legal olmadığı gerçeği düşünülürse, girişmemek en doğrusu olacaktır. Forumumuz'da illegal hareketler desteklenmemektedir.

Açıkcası fiyat fazla ucuz geldi. Hem madalyalar var hem prime açık. Hemde oyunlar olmasına rağmen 64,99 çok ucuz. Ayrıca isterse Steam destek ile iletişime geçip "Hesabım çalındı ismini değiştirdiler, ben xxxx kişiyim bu da kanıtı" derse hesabı sorgusuz adama teslim ederler. Zaten yasal bir durum değil.

Kesinlikle geri alabilir böyle hesap almak veya satmak yasal değil zaten. Almanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Paranıza yazık olur

GameSatış, OyunFor, ByNoGame gibi firmalar güvenilirdir. Alışverişin güvenliğini sağlıyorlar böyle siteler olmasa herkes Facebook gruplarında dolandırılır. Üye olmak için T.C numarası iseyen ve aracılık yoluyla güvenli alışverişi sağlayan firmalar.

Son düzenleme:

Rozet olunca daha mı iyi oynuyucaksın, böyle şeylere takılma aç oyna kendini geliştir zevkine bak

GameSatış, OyunFor, ByNoGame gibi firmalar güvenilirdir. Alışverişin güvenliğini sağlıyorlar böyle siteler olmasa herkes Facebook gruplarında dolandırılır. Üye olmak için T.C numarası iseyen ve aracılık yoluyla güvenli alışverişi sağlayan firmalar.

Böyle sitelerden bende alışveriş yaptım size hesabı vermiyorlar örneğin CS:GO aldığınızda hediye ederek sizin Steam hesabınıza gönderiyorlar. Bu konuda tamamen bir hesap alışı söz konusu. Ve bu kesinlikle yasal değil

Alamaz bütün değişiklikleri yaptıktan sonra.

Ya lütfen bilmiyorsanız adamın yorumuna gülücük atıp kendinizi güldürmeyin o hesapların sahibi her türlü o hesapları geri alabilir zaten bu durum yasal değil mesela hesabına bir şey olursa o Half-Life serisinin anahtarını senden istiyecek her şeyi yapsan bile onu vermedikten sonra o hesabı asla alamazsın.

16 yıllık hesaplarda Half-Life CD Key'i kullanılmış o hesaba oyun almanı önermiyorum.
Hesabını çaldırdığında kredi kartı, telefon numarası, satın alım makbuzunu bile atsan senden Half-Life CD Key'ini ister.

Yeni konular

Geri
Yukarı