Çözüm CS:GO İlk Açılışta Kasma Sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FearLesLeon

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Oyun ilk açıldığında FPS sabit 30 oluyor. Ayarlardan dikey eşitlemeyi açıp kapayınca FPS normal ayarlarına yani 700-900 oluyor.

Sistemim:

i5 6402p
8 GB RAM
Msi GTX 1060 Gaming X

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Windows 10 kullanıyorum. Xbox - Ayarlar - DVR kapatırsanız çözülüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Oyun ilk açıldığında FPS sabit 30 oluyor. Ayarlardan dikey eşitlemeyi açıp kapayınca FPS normal ayarlarına yani 700-900 oluyor.

Sistemim:

i5 6402p
8 GB RAM
Msi GTX 1060 Gaming X

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Windows 10 kullanıyorum. Xbox - Ayarlar - DVR kapatırsanız çözülüyor.
Ayni sorun bendede var. 200 fps alirken 20 fpsye dustu xboxdan dvr yi kapadim fps duzeldi fakat simdiden anlik donmalar basladi ve oyundan komple cikinca ekran simsiyah kaliyor. ne yapmam lazim ?

Windows 10'un genel kasma sorunlarından biri. Yıldönümü güncellemesini yapmanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı