CS:GO Oynayamayacak Kadar Kasma Sorunu

Osman Turan

Hectopat
Daha fazla  
Benim CS:GO'da hiç bir sorunum yoktu, PC çok iyi değil hatta hiç iyi değil fakat CS:GO'yu sıkıntısız oynuyordum. Son bir buçuk aydır oyunu açınca kapatana kadar imanım gevriyor, oyun ayarlarında sıkıntı yok. Her zamanki oyun ayarlarında hiçbir değişiklik yapmadım lütfen yardımcı olun teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses ayarlarında kulaklık seçenekleri var. Eğer orada htrf kulaklık varsa onu kulaklık yap. Çoğu kişi sorunu böyle çözüyor.

Ses ayarlarında kulaklık seçenekleri var. Eğer orada htrf kulaklık varsa onu kulaklık yap. Çoğu kişi sorunu böyle çözüyor.
kardeş ilk baş olmadı fakat kapat aç yaptığımda biraz kendine geldi yani senden allah razı olsun valla
2 haftadır uğraşıyorum 1 tıka iş oldu.

beyler size bir sorum olacak benim şimdi 4 gb ramim var ben bunu 6 gb ram yapmak istiyorum ekran kartını filan değiştirmek zorunda olurmuyum yoksa hiç sıkıntı çıkmadan 6 gb ram takılırmı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı