CS GO indirime girer mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emrah10

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta belirtiğim gibi arkadaşlar cs go bu günlerde indirime girer mi ? Yeni sınıfa geçtim herkesde cs go var. Ben de alayım diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum, CS:GO vb. oyunlar cidden indirime girmez. En azından bir bayram olması gerek. Yılbaşı yada cadılar bayramı gibi bir etkinlik, bayram olmalı. Bazen indirime girer belki 15 TL olur.

Girmez özel günlerde olur. Sen yazı bekle CS GO 12 TL' ye düşer.

Her büyük indirimde olduğu gibi yine 12 TL'ye düşecektir. En yakın büyük indirim '' Yaz İndirimleri '' haziran ortası gibi olur. Yani yaklaşık daha 2 ay var.

Başlıkta belirtiğim gibi arkadaşlar cs go bu günlerde indirime girer mi ? Yeni sınıfa geçtim herkesde cs go var. Ben de alayım diyorum.
Yazda ve kışta belirli vakitler indirim oluyor.Şu anda indirimde ayrıca normal zamanlarda 25 TL veremeyeceksen ne vermeyi düşünüyorsun.Şimdiden söylemeliyim sistemin düşükse boş hayaller kurma Dota vb. oynamalısın.

Yazda ve kışta belirli vakitler indirim oluyor.Şu anda indirimde ayrıca normal zamanlarda 25 TL veremeyeceksen ne vermeyi düşünüyorsun.Şimdiden söylemeliyim sistemin düşükse boş hayaller kurma Dota vb. oynamalısın.
24 Ocak 2016 [emoji4]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı