CS:GO İnternet Kafede Hileye Denk Gelmek

Bugün internet kafeye gideyim dedim CS:GO atayım falan. Tam oyunu açacaktım yan ekrana gozum çarptı. Baktım adamlar kırmızı kırmızı gözukuyor, laf da edemedim benden büyüktü. Böyle durumlarda ne yapmalıyım? Haftada 2 3 kere gidiyorum bir daha gittigimde görürsem bi taktik verebilir misiniz?

Tersten durumu anlatayım yaşı büyükse asosyaldir küçük ise oyun zekası yoktur herhukarda = ego . Ama ben destekliyorum böyleleri sayesinde benim gibiler online oyundan soğuyup hayata daha da odaklanıp başarılı oluyor. Sonuçta seni, hayatın akışından alan herşey uyuşturucudur.

Zaten hile açan haz alamaz bu da iyi bir şey. Onun için bırak bir şey söyleme :)

Sahi mi ? Zira GTA' da gördüğüm her 3 Çinli' den 2' si hile. Artık Çin' lilere yeni bir lakap bile bulduk. Bir de "China No 1" diye geziyorlar ya. Al, tam kafayı yemelik. Buna karşılık, "Yes, China No 1 On The Hack" diyoruz :)
Hapis cezası var eğer yakalanırlarsa.
Tersten durumu anlatayım yaşı büyükse asosyaldir küçük ise oyun zekası yoktur herhukarda = ego . Ama ben destekliyorum böyleleri sayesinde benim gibiler online oyundan soğuyup hayata daha da odaklanıp başarılı oluyor. Sonuçta seni, hayatın akışından alan herşey uyuşturucudur.

Zaten hile açan haz alamaz bu da iyi bir şey. Onun için bırak bir şey söyleme :)
Gerçekten nasıl oyunlardan haz alıyorlar hilelerle ya, aklım almıyor.

Benim arkadasta aynisi. Her kafeye gittigimizde hile aciyor. Ona da bir yandan hak veriyorum. Karsi taraf hep hile olunca [emoji2]
Bir daha gidersen Steam adini ogren ve hepimiz rapor edelim.

İstanbul/Kuçukçekmece/Sefaköy, profil ismi mert düz olarak profil fotoğrafıda kırmızılı SpaceSoldiers bulabilen olursa güzel olur.
Ek olarak aklıma hakkında kısmı geldi. Hakkında kısmında İnstagram hesabı vardı.

Son düzenleme:
Yanımdaki çocuk 15 el felan oynadı hileyle. Silver zaten nasıl belli ediyor anlatamam. Sonunda dedim kardeş az belli et ban yicen diye :D Bunları durdurmanın yolu yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı