CS:GO item ile para kazanmak

GhostWarriorTR

Centipat
Daha fazla  
CS:GO 123TL ve bildiğiniz gibi gelen droplardan itemler geliyor. Aynı sistem galiba TF2'de de vardı. Acaba CS:GO alsam kar eder miyim? Veya CS:GO aldığım parayı geri alabilir miyim? Bir de aklıma geldi, bildiğiniz gibi çalışarak ve alın teriyle helal para almamız gerek bu CS'den aldığım para haram olur mu?

CS:GO 123TL ve bildiğiniz gibi gelen droplardan itemler geliyor. Aynı sistem galiba TF2'de de vardı. Acaba CS:GO alsam kar eder miyim? Veya CS:GO aldığım parayı geri alabilir miyim? Bir de aklıma geldi, bildiğiniz gibi çalışarak ve alın teriyle helal para almamız gerek bu CS'den aldığım para haram olur mu?
Kar etmen zor. Ama ortalama her ay 10 TL'lik skin düşse 1 sene civarında amorti eder. 1 seneden sonra belki kar edersin. Operasyon gelirse eğer operasyon ile beraber alırsan operasyon sonunda CS'nin parası + operasyonun parası çıkar.

500 saat CS:GO zaman ayırdım toplasam 10-15 TL değerinde item düştü (Toplam kazancım anlamında).
1,85 TL Payda 2 aldım 300 saat oynadım 2 kasa sattım 55 TL para kazandım(Toplam kazancım) 😉
Onunla da PUBG aldım 😋

Not: Arık Payda 2 de kasa yani kutu olayını kalıcı olarak kaldırdılar. Sadece eşya düşüyor onların da pek değeri yok gibi.

Yani öncelikle şansına bağlı. Ben 2020'nin sonların da başladım oyuna 2 kere bravo operasyonu kasası ve değerli eşya düştü. Tahminimce 700TL kazanmışımdır. Sürekli aktif olarak oynarsan hafta da kesin 2-3 adet eşya düşüyor.

Yani öncelikle şansına bağlı. Ben 2020'nin sonların da başladım oyuna 2 kere bravo operasyonu kasası ve değerli eşya düştü. Tahminimce 700TL kazanmışımdır. Sürekli aktif olarak oynarsan hafta da kesin 2-3 adet eşya düşüyor.

Son 3 aydır düzenli giriyorum toplam 10 TL değerinde eşya düştü çoğunluğü Grafiti ve 0.5 ya da 0.03 kuruş degerinde eşya.

Geri
Yukarı