CS:GO item satın alamıyorum

DraugRZ

Hectopat
Daha fazla  
Pazardan bir skin beğendim, satın alamıyorum. Guardım falan her şeyim açık, param da var.
"Oyunun eşya sunucusuyla bağlantı kuramadık. Oyunun eşya sunucusu kapalı olabilir veya Steam geçici bağlantı sorunları yaşıyor olabilir. Herhangi bir eşya veya cüzden bakiyesi değişimi gerçekleştirilmedi. Sayfayı yenileyin ve tekrar deneyin."
Hatası alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pazardan bir skin beğendim, satın alamıyorum. Guardım falan her şeyim açık, param da var.
"Oyunun eşya sunucusuyla bağlantı kuramadık. Oyunun eşya sunucusu kapalı olabilir veya Steam geçici bağlantı sorunları yaşıyor olabilir. Herhangi bir eşya veya cüzden bakiyesi değişimi gerçekleştirilmedi. Sayfayı yenileyin ve tekrar deneyin."
Hatası alıyorum.
Sunucular sıkıntılı şu an genel bir sorun var.

Sunucular rmr kapsülleri indirime girdiğinde beri patates. 1 haftadır daha düzeltememişler.

Sorma reis ya yemin ediyorum patates olduk bir skini almaya çalışıyorum alamıyorum başkası alıyor sürekli, bir başka beğeniyorum alamıyorum, ben satıyorum skinim siliniyor, 1 haftadır neler çektim 200 liralık keleşim silindi 3 gün sonra anca geri geldi. Lanet olsun keşke yapmasaydınız böyle etkinlik.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı