CS:GO itemi satıp ne yapılabilir?

• Konuyu başlatan ozr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 848

ozr

Hectopat
Geçenlerde 2 rozetli hesabıma Prime satın aldım. Ertesi günü revolution kasası düştü ve 40 TL'ye sattım. Ardından 2 tane kapsül aldım bir tanesinden 50 kuruşluk diğerinden 230 TL'lik çıkartma çıktı. Bu parayı CS: S2 için bekletmeli miyim, tekrar şansımı denemeli miyim yoksa güzel oyunlardan bir tanesini mı alayım Rust vb gibi? Uslanmayıp tekrar 10 taneye yakın kapsül açma fikri gelmiyor değil...

Akıllı ol ve oyun alıp oyna ya da skin alıp ByNoGame vs gibi sitelerde satıp banka hesabına alabilirsin paranı.

Geçenlerde 2 rozetli hesabıma Prime satın aldım. Ertesi günü revolution kasası düştü ve 40 TL'ye sattım. Ardından 2 tane kapsül aldım bir tanesinden 50 kuruşluk diğerinden 230 TL'lik çıkartma çıktı. Bu parayı CS: S2 için bekletmeli miyim, tekrar şansımı denemeli miyim yoksa güzel oyunlardan bir tanesini mı alayım Rust vb gibi? Uslanmayıp tekrar 10 taneye yakın kapsül açma fikri gelmiyor değil...

Satıp oyun almak daha mantıklı Rust alınabilir kaliteli oyun

Bas gitsin hepsini

Sakın açmayın hocam şansa denk gelmiş 0 TL'yi 230 TL yapmışsınız takılın oyun falan alın Rust'tan da item düşüyor zaten.

Kankam ben de geçenlerde hesabımdaki son paramla 4 revolution kasası açtım ve içinden 9 bin liralık skin düştü. Envanterimi güzelce dizip almak istediğim oyunları aldıktan sonra kalan parayı olduğu gibi kasalara yatırdım ve 3-4 bin liralık kasa aldım, doğru düzgün hiçbir şey düşmedi. Bana kalırsa elindeki paralarla düşük fiyattan kapsül alıp onları elinde bekletmek daha mantıklı olur kankam, sonra satar skin falan alırsın.

Ne isterseniz onu yapın hocam sonuçta para sizin :) Ben olsaydım satar CSGO'ya yeni gelecek operasyonu alırdım. Operasyon geleceği garanti değil ama ben öyle umuyorum.

Ne isterseniz onu yapın hocam sonuçta para sizin :) Ben olsaydım satar CSGO'ya yeni gelecek operasyonu alırdım. Operasyon geleceği garanti değil ama ben öyle umuyorum.
O fikrimi yazmayı unutmuşum hocam :) Fakat dediğiniz gibi ne zaman gelicek belli değil ve CS:S2 gelmesini beklemek her geçen gün daha da sıkmaya başladı.

Ne isterseniz onu yapın hocam sonuçta para sizin :) ben olsaydım satar CS:GO'ya yeni gelecek operasyonu alırdım. Operasyon geleceği garanti değil ama ben öyle umuyorum.

Aralık zamanında gelmesi lazımdı ama belli ki Source 2 için bekletiyorlar. Bende bekletmenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı