CS:GO itemi satıp ne yapılabilir?

• Konuyu başlatan ozr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 838
Geçenlerde 2 rozetli hesabıma Prime satın aldım. Ertesi günü revolution kasası düştü ve 40 TL'ye sattım. Ardından 2 tane kapsül aldım bir tanesinden 50 kuruşluk diğerinden 230 TL'lik çıkartma çıktı. Bu parayı CS: S2 için bekletmeli miyim, tekrar şansımı denemeli miyim yoksa güzel oyunlardan bir tanesini mı alayım Rust vb gibi? Uslanmayıp tekrar 10 taneye yakın kapsül açma fikri gelmiyor değil...
Hocam en iyisi basmayın kripto falan alın parayı katlayın sonra katladığınız tüm parayı kapsüle basın

O fikrimi yazmayı unutmuşum hocam :) Fakat dediğiniz gibi ne zaman gelicek belli değil ve CS:S2 gelmesini beklemek her geçen gün daha da sıkmaya başladı.
Büyük bir para değil, endişe etmeye gerek yok. Bekleyin gelecek. Ben önceki operasyondan bu yana yeni operasyonu bekliyorum mesela :D

BNG en son uzun süre önce baktığımda biraz fazla komisyon alıyordu hocam. Steam de sattığımda 30TL kesiyor bu da fazla ama BNG yi bilmiyorum.

Kullanıcıya satarsan o kadar çok keseceğini zannetmiyorum. Ama ByNoGame'nin kendisine satmaya kalkarsan paranın %60'lık kısmını veriyorlar. ByNoGame leş gibi bir sisteme sahip bu konuda ama alternatif yok.

Kullanıcıya satarsan o kadar çok keseceğini zannetmiyorum. Ama ByNoGame'nin kendisine satmaya kalkarsan paranın %60'lık kısmını veriyorlar. ByNoGame leş gibi bir sisteme sahip bu konuda ama alternatif yok.
Çekim alt limiti eğer yüksek değilse Shadowpay ve Waxpeer var. Bynogame tek seçenek değil.

Bakiye bekletip Mayıs ayındaki major kapsüllerinden alırdım.
200tl ile 11 kapsül alıp hepsini açıp tekrar 2 mor sticker sayesinde 200tl yaptım hocam ardından uslanmayıp tekrar tekrar açıp toplamda 26 tane açtım hepsini satarak ve en son sattıklarımla 35tl olduğunda son 2 kapsül aldım ilkinden 3tl lik diğerinden 550tl lik sticker çıktı 2 ye katladım bakiyeyi. Bunu satmayıp S2 gelmesini bekliyorum ve operasyonu.

Yeni konular

Geri
Yukarı