CS:GO iyi oynayıp kötü takımın gelmesi

Yagiz3461

Hectopat
Arkadaşlar rankım nova 1 idi ancak birkaç gün önce Silver 6 rankına düştüm. O günden beridir 10 lose aldım, sadece 1 Win aldım. Hepsinde 15-30 kill almışım, takım arkadaşlarım ise en fazla 10. Silver 4 arkadaşım var, iyi oynamasına rağmen Silver 4. Novalarla giriyoruz, bizden iyi oynayacaklarına daha kötü oynuyorlar. 4 maçta da adamımız maçı terk ettiği için kaybettim. Ne yapacağım bilemiyorum.

Arkadaşlar rankım nova 1 idi ancak birkaç gün önce Silver 6 rankına düştüm. O günden beridir 10 lose aldım, sadece 1 Win aldım. Hepsinde 15-30 kill almışım, takım arkadaşlarım ise en fazla 10. Silver 4 arkadaşım var, iyi oynamasına rağmen Silver 4. novalarla giriyoruz, bizden iyi oynayacaklarına daha kötü oynuyorlar. 4 maçta da adamımız maçı terk ettiği için kaybettim. Ne yapacağım bilemiyorum.

Kankam gel katıl bize akşamları giriyoruz. Nova ağırlıklıyız.

Dust2 ve Mirage gibi haritalardan uzak dur. Cache, Overpass, Cabblestone vs. haritalarda girersen daha hızlı rütbe atlayabiliyormuşsun. Bunu deniyerek 3 maçta 1 lose ile rütbe atladım. Ayrıca takımınla iyi anlaş ve oyunu arka planda açık bırak oynamazken bile ki saatin artsın. Saatinin artması Güven faktörünü arttırır.

Tamamen şans meselesi işte. Sana beynini kullanan takım gelmezken karşıya da acayip iyi insanlar gelebiliyor. Kendi takımını kurmaktan ya da tanıdığın insanlarla girmekten başka yapabileceğin hiç bir şey yok dostum.

Arkadaşlar rankım nova 1 idi ancak birkaç gün önce Silver 6 rankına düştüm. O günden beridir 10 lose aldım, sadece 1 Win aldım. Hepsinde 15-30 kill almışım, takım arkadaşlarım ise en fazla 10. Silver 4 arkadaşım var, iyi oynamasına rağmen Silver 4. Novalarla giriyoruz, bizden iyi oynayacaklarına daha kötü oynuyorlar. 4 maçta da adamımız maçı terk ettiği için kaybettim. Ne yapacağım bilemiyorum.

Rankın şöyle böyle Silver ise düşündüğün kadar da iyi oynamıyorsun demek ki. Kendini geliştir ve 5 kişi girmeye çalış.

Geri
Yukarı