CS:GO kapsül alınır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar ne zaman gelecek bilmiyorum fakat kapsüllere %75 indirim gelecek. Envanterimdeki skinleri falan satsam 150-200TL bütçem oluyor. Kapsüller 5TL ye düşse 30-40 tane alabilirim. Sizce alınır mı veya fiyatları 6 ay sonra artar mı?

CS2 çıktığında skin fiyatları da yükseleceği için skin satıp alacaksan biraz riskli çünkü skin fiyatları da artarsa sattığın skinlerden fazlasını alamayabilirsin.

1 yılda 400 TL kar için uğraşılmaz be.
Hocam hem dolar artacak, CS2 çıkacak hemde kapsüllerin fiyatı artacak o yüzden iyi kâr elde ederim diye düşünüyorum.

Eğer sabırlı biriysen en az 1 sene bekleyeceksen alınır, ama benim gibi sabırsız biriysen önermem.

Demi, öyle yapacağına gündemi takip edip hızlı alım satımlar yaparsan daha çok kâr edersin.
Sabırlı birisiyim hocam.

CS2 çıktığında skin fiyatları da yükseleceği için skin satıp alacaksan biraz riskli çünkü skin fiyatları da artarsa sattığın skinlerden fazlasını alamayabilirsin.
Awp Atheris ve Usp Kabuk ve 7TL deagle skin, 11TL Galil AR deseni satmayı düşünüyordum. Riskli mi olur hocam?

Hocam hem dolar artacak, CS2 çıkacak hem de kapsüllerin fiyatı artacak o yüzden iyi kâr elde ederim diye düşünüyorum.

Sabırlı birisiyim hocam.

AWP Atheris ve USP Kabuk ve 7TL Deagle skin, 11TL Galil AR deseni satmayı düşünüyordum. Riskli mi olur hocam?

5 TL'ye alsan olacağı Max 15 TL. Ne bekliyorsun ki?

Awp Atheris ve Usp Kabuk ve 7TL deagle skin, 11TL Galil AR deseni satmayı düşünüyordum. Riskli mi olur hocam?
Yani hocam şu bakımdan dedim bunları satınca elinize 150 lira geçti diyelim 150 liraya aldınız kapsülleri 1 yıl beklettiniz toplamda 350 liradan sattınız ve skin almak istediniz bu sattığınız skinler o zaman da toplamda 350 liraya gelme ihtimali var o yüzden riskli dedim. Sizin tercihiniz.

Yani hocam şu bakımdan dedim bunları satınca elinize 150 lira geçti diyelim 150 liraya aldınız kapsülleri 1 yıl beklettiniz toplamda 350 liradan sattınız ve skin almak istediniz bu sattığınız skinler o zaman da toplamda 350 liraya gelme ihtimali var o yüzden riskli dedim. Sizin tercihiniz.
Anladım hocam. Duruma göre bakarım.

Hocam hem dolar artacak, CS2 çıkacak hemde kapsüllerin fiyatı artacak o yüzden iyi kâr elde ederim diye düşünüyorum.
Biraz düz mantık yürütmüşsünüz hocam, tamam cs2 ile beraber oyuncu sayısı artacak ama bu major en çok yatırım yapılan major olacak bu yüzden ben bu kapsüllerin bir Antwerp bir Stockholm olacağını düşünmüyorum, üstteki arkadaşın dediği gibi olsa olsa 15 olur 20 olur 4x yapmış olursunuz yani, ama onun yerine indirim döneminde ucuzdan paper veya glitter toplarsınız çok daha fazla x yaparsınız bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı