CS:GO kapsül alınır mı?

Kapsül uzun vadede kâr ettirir, alıp doğrudan satacaksanız bence almayın derim. Bende de eski zamanlardan kalma bir sticker var. Önceden 1-2 TL gibi fiyatı vardı, şimdi 50-55 TL civarına yaklaştı. Az bulunan stickerler de kâr ettiriyor.

Şans faktörlü bir şeye yatırım yapmak bence finansal açıdan bayağı zarar verir. Sizde sanki bağımlılık olmuş hocam.

Şans faktörü falan değil. Arz/talep dengesine göre artıyor. Bağımlılık olmuş dediğiniz kapsüller 13x kar ettirdi.

Kapsüllerin 1-2 yılda ciddi bir artış olacağını düşünmüyorum

2020 kapsülleri 7-8 TL iken bunlar neden uçmuş?

2020 RMR CS:GO major tarihinin en kötü majoru. Koronanın patlama zamanına denk geldi ve çeşitli sıkıntılar yaşandı. Buna rağmen 2 TL'den 8 TL olmuş.

Şans faktörü falan değil. Arz/talep dengesine göre artıyor. Bağımlılık olmuş dediğiniz kapsüller 13X kar ettirdi.

2020 RMR CS:GO major tarihinin en kötü majoru. Koronanın patlama zamanına denk geldi ve çeşitli sıkıntılar yaşandı. Buna rağmen 2 TL'den 8 TL olmuş.

Fakat tüm paranızıda kaybedebilirdiniz ben hiç önermiyorum CS:GO'da kumar oynamayı.

Fakat tüm paranızı da kaybedebilirdiniz ben hiç önermiyorum CS:GO'da kumar oynamayı.

Kumar değil, kapsülleri açıp sticker kazanmaya çalışırsan kumar, sadece kapsül alıp bekletirsen kumar değil, yatırım olur. Şu ana kadar gelen major kapsüllerine göre paranızın hepsini kaybetme ihtimaliniz %0. Konu hakkında bilginiz yoksa CS:GO konusuna girmeyin lütfen.

Bu konuda söylediklerim Yatırım Tavsiyesi Değildir!

Yeni konular

Geri
Yukarı