CS:GO kapsül almak

MuniKi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 2 ay falan önce RMR diye kapsüller geldi 2 TL'ye düştü bu her sene mi oluyor olmuyorsa ne kadar sürede bir böyle kapsüller geliyor bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, 2 ay falan önce RMR diye kapsüller geldi 2 TL'ye düştü bu her sene mi oluyor olmuyorsa ne kadar sürede bir böyle kapsüller geliyor bilen var mı?
Her sene major turnuvalarda ve sonrasında geliyor diye biliyorum. Bu sene ekim-kasım arası major düzenlenecek, yani ekim ayında ve 2022'nin başlarında kapsül bekleyebilirsiniz.

Hocam eskiden sadece majör denilen turnuvalara özel çıkıyordu. Bu rmr işine yeni girdiler. Artık her sene rmr kapsülleri de çıkacak majörlerde de çıkacak. Yani her sene 2 tane çıkacak. Bir yanlışım varsa düzeltir arkadaşlar.

Hocam 2 tane açtım toplam 50 kuruşluk sticker çıktı.
Bizim arkadaşlarla girdiğimiz bir server vardı. Orada kim kapsül açarsa altın çıkartıyordu. Ben de dedim alayım da açayım. 5 tane kapsülden Furia'nın gold stickerını çıkartım. Arkadaşlarla toplamda 6 tane altın sticker çıkarttık. Biraz şans işi tabi de server'ı iyi balladık.😁

Geri
Yukarı