CS:GO kapsüller kesin kâr ettirir mi?

iMartis

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selam. 16 adet tanesi 7₺'den “CS:GO Paris 2023 efsaneler çıkartma kapsülü”
Satın aldım. CS2 güncellemesinin çıkmasını ve doların artmasını sonrasında satmayı planlıyorum. Kâr edebileceğimden şüpheliyim. Sizce yaptığım doğru mu yoksa hata mı yapıyorum? Sizin bu konuda önerileriniz nedir?

Not: Farkındayım 16 adet şu an için az sadece emin olduktan sonra yüklü bir şekilde alacağım.

Öncelikle herkese selam. 16 adet tanesi 7₺'den “CS:GO Paris 2023 efsaneler çıkartma kapsülü”
Satın aldım. CS2 güncellemesinin çıkmasını ve doların artmasını sonrasında satmayı planlıyorum. Kâr edebileceğimden şüpheliyim. Sizce yaptığım doğru mu yoksa hata mı yapıyorum? Sizin bu konuda önerileriniz nedir?

Not: Farkındayım 16 adet şu an için az sadece emin olduktan sonra yüklü bir şekilde alacağım.

Net kar ettirir. Hele ülke bu durumdayken. Geçen gün bir bilgisayara bakıyordum öbürsü gün 2 bin TL zam yedi.

Şimdiye kadar zarar ettiren kapsül olmadı diye hatırlıyorum. Paris kapsülleri de zarar ettirmekten daha bir uzak. Bugün, yarın kâr bırakır sana. Ben de 1000 TL'lik alım yaptım.

Şu anda en garanti yatırımlardan ama satmasını bazı yerlerde bilmeniz gerekebiliyor kapsüller için. Bana soracak olursanız ben kapsül de aldım ama stickerların daha fazla kar ettirdiğini gördüm o yüzden şu anda daha çok sticker kovalıyorum.

Zarar ettirmelerine imkan yok. Sebebi ise biz şu anda tüm dünyaya göre çok daha ucuza alıyoruz. O kadar ucuza alıyoruz ki. Yabancılar Steam marketine satarken zararla satıyor biz kar ile. O yüzden yatırım yapmanızı öneririm. Ama çok fazla kar ettireceğini sanmam

Beklediğin sürece kar ettirir bunda yıllar sonra geçerse inanınlmaz değerlenir. Katowice 2014 sticker kapsülünün fiyatına bak derim dudak uçuklatan cinsten.

Geri
Yukarı