CS:GO Karakter Şişmanlatma

sapocelo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben laptoptan 1920x1080 çözünürlükte CS:GO oynuyorum. Çözünürlülüğü 1024x768 yapmak istiyorum ama bunu yaptığımda yanlardan siyah şeritler çıkıyor. Biraz araştırınca sorunun halletmenin yolunun masaüstünden ekranın çözünürlük ayarını değiştirmekle düzeleceğini buldum ama masaüstünden çöznürlülüğü ayarlayınca bu seferde ekranın yanlarında siyah şeritler çıktı. Sizce bu sorunu nasıl hallederim?

Çözümü oldukça basit. İki çözünürlüğüde ayarladıltan sonra CS:GO görüntü ayarlarından pencere modunu Tam ekran pencereli olarak değiştiriyoruz. Umarım sorunun düzelmiştir.

Teşekkür ederim işe yaradı ama her zaman masaüstünün çözünürlüğünü ayarlamak ve masaüstündeki simgelerin hep yer değiştirmesi oldukça sinir bozucu. Bununla ilgili bir tavsiyesi olan var mı?

Teşekkür ederim işe yaradı ama her zaman masaüstünün çözünürlüğünü ayarlamak ve masaüstündeki simgelerin hep yer değiştirmesi oldukça sinir bozucu. Bununla ilgili bir tavsiyesi olan var mı?
Haklısın malesef aynı dertten bende muzdaribim. Buna getirdiğim kendimde intel grafik düzeninden 2 ayar yapıyorum birisi cs go birisi günlük kullanım için. masaüstünden sağ tuş grafik seçenekleri + profiller diyip ordan hızlıca geçiş yapıyorum ama bundan daha hızlı yöntemler veya programlar bulabilirsin.

Windows 7'deyken masaüstü 1080p iken oyuna girip ayarlayınca sorun olmuyordu. Ama win 10'da blackbars oluyor. Çözümü bulamadım.

Evet Windows 10 ile gelen bir sorun. Eğer çift ekran kartı kullanıyorsan çözümünü biliyorum. Aynısını bende de oldu (4:3 yaptığımda).

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı