CS:GO kasa açma sitesi önerisi

68055

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar elimde 5-6 TL var. Güvenli bir şekilde açabileceğim kasa açma sitesi var mı? Ve bu siteler hangi mantık ile işliyor? Steam hesabım açık, 5 dolar yükleme yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm kasa açma siteleri scam kardeşim provably fair yazmıyor hiçbirinde önermiyorum hepsinin amacı para cukkalamak ünlü insanları reklam yüzü yapıyorlar git provably fair yazan bet sitelerinde oyna.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hellcase.com güvenilir ancak 5-6 lira ile buradan bir şey düşürürsen hayatının şansını harcamış olursun.
Hellcase.com
  • Win chances on the cases are hidden. They refuse to implement a transparent random generation system (provably fair system).
  • Hellcase was called out for this, and they’re refusing to respond.
  • No gambling license.
Manipulating Trustpilot reviews. Let’s go and give them some genuine feedback?

Amacı para cukkalamak olan bir site.

Hellcase.com
  • Win chances on the cases are hidden. They refuse to implement a transparent random generation system (provably fair system).
  • Hellcase was called out for this, and they’re refusing to respond.
  • No gambling license.
Manipulating Trustpilot reviews. Let’s go and give them some genuine feedback?

Amacı para cukkalamak olan bir site.
Hocam siteleri gömmek yerine siz de önerseniz olabilir mi acaba? Bu konularda bilgili gibisiniz. İnsanların parası boşuna gitmesin.

Hocam siteleri gömmek yerine siz de önerseniz olabilir mi acaba? Bu konularda bilgili gibisiniz. İnsanların parası boşuna gitmesin.

csgoempire.gg yi öneririm 0,01 beleş bonus veriyor katlayabilirsen ne mutlu ben 1,76 ya çıkdım direk skini çektim. Öbür site oalrak easyskins i öneririm 10 coin beleş 100 yapınca yani 1 dolar beleş skin çekebilirsin sana önerim bunlar olur. Bu arada easyskins de 10 gün beleş coin alabilirsin.

Arkadaşlar elimde 5-6 TL var. Güvenli bir şekilde açabileceğim kasa açma sitesi var mı? Ve bu siteler hangi mantık ile işliyor? Steam hesabım açık, 5 dolar yükleme yaptım.

Sitelerden kasa açmanız önermem. Bir site vardı, envanterde ki itemi çekiyordum. Trade bazen gönderiyordu bazen göndermiyordu. Göndermeyince yine item gidiyordu. En iyisi CS:GO üzerinden kasa açmak. Tabii bir şey çıkmasını pek beklemeyin. Kasa açmak yerine paranızı biriktirip ucuz skinler alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı