CS:GO kasa açma sitesi önerisi

Veli1026

Megapat
Makaleler
2
Depozitli ya da depozitsiz fark etmiyor, güvenilir, bet sistemi barındırmayan, kullanıcı dostu ve kazançlı bir site arıyorum. Şu an aklımda Key-Drop var ama emin olamadım. Bir de bu depozit muhabbetine de açıklık getirirseniz sevinirim. Depozit tek seferlik mi yatırıyoruz yoksa haftada 1, ayda 1 falan mı oluyor?

Depozitli ya da depozitsiz fark etmiyor, güvenilir, bet sistemi barındırmayan, kullanıcı dostu ve kazançlı bir site arıyorum. Şu an aklımda Key-Drop var ama emin olamadım. Bir de bu depozit muhabbetine de açıklık getirirseniz sevinirim. Depozit tek seferlik mi yatırıyoruz yoksa haftada 1, ayda 1 falan mı oluyor?
Atmak yasak değildir umarım CSGOLive.com | Top CS:GO Case Opening Site 2019 adamdır. Depozit olarak 5 dolar yatırıyorsunuz sadece bu kadar tek seferlik.

Sana tavsiyem artık hiç bir siteye güvenmemen. Bir tek Hellcase olabilir belki. Trade sistemi değiştikten sonra siteler çalmaya başladı.

3-5 gün beklemeni tavsiye ederim. XANTARES yayınlara başlamış ve sanırım sponsorlu bir kasa açma sitesi ile anlaşmış. İlk yayınlarca kasa açacağını bekledi. Onun koduyla vs. giriş yaparsın bonus almış olursun.

4 yıl önce kullanıyordum da kara listeye alınmış vs. duyunca bırakmıştım kullanmayı. Böyle bir şey yok, değil mi?
Hocam tüm siteler gitmişken bu ayakta durdu.

CS.Money nasıldır? Şu an siteye saldırı olduğundan erişemiyorum.
Hocam orası kasa sitesi değil çöp skinlerinizi ya da envanterinizdeki skinleri toplayıp daha iyi bir skin çekebiliyorsunuz satmadan.

Hocam tüm siteler gitmişken bu ayakta durdu.

Hocam orası kasa sitesi değil çöp skinlerinizi ya da envanterinizdeki skinleri toplayıp daha iyi bir skin çekebiliyorsunuz satmadan.
Üstteki arkadaşın dediği gibi XANTARES'in yayınına kadar bekleyeceğim. Onun haricinde Hellcase, CSGOLive ve Key-Drop'tan hangisini önerirsiniz?

Geri
Yukarı