CS:GO Kasa düşmüyor

• Konuyu başlatan r3711
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 11B

r3711

Hectopat
Her hafta bonuslar vs. sıfırlanır benim de sıfırlandı haftada 3 kasa düşürme 1 drop hakkı vardır ben skinimi düşürdüm fakat 3 kasa hakkımdan biri bile düşmedi. Yaklaşık 3 rekabetçi, 15 maç kadar da yoldaş oynadım fakat kasa hakkım düşmedi. Neden böyle oluyor bugda mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her hafta bonuslar vs. sıfırlanır benim de sıfırlandı haftada 3 kasa düşürme 1 drop hakkı vardır ben skinimi düşürdüm fakat 3 kasa hakkımdan biri bile düşmedi. Yaklaşık 3 rekabetçi, 15 maç kadar da yoldaş oynadım fakat kasa hakkım düşmedi. Neden böyle oluyor bugda mı acaba?
Kasa düşme hakkı diye bir şey yoktur, drop düşme hakkı vardır. Kasalar da bir ihtimal düşebilir.

Tamamen şans işi 4000 saati olan arkadaşım en fazla 15TL'lik bir skin düşürdü.
Benim 1000 saatim var 2 kez 60 TL'lik kasa düşürdüm.
Bakarasınız sonraki maçınızda pahalı bir skin düşer buga girmesi imkansız.

Bende bayağı para kazandım aslında ama benim eskisi gibi vaktim yok Valorant geçmeyi düşünüyorum son paralarımıda kazanayım diyorum ama oyun inat etti düşürmüyor.

Bende bayağı para kazandım aslında ama benim eskisi gibi vaktim yok Valorant geçmeyi düşünüyorum son paralarımıda kazanayım diyorum ama oyun inat etti düşürmüyor.

Bana son 2 3 aydır hiçbir şey düşmedi neredeyse 50 kuruşluk 1 tane kasa düştü sadece 2 3 ay boyunca 50 60 yoldaş 10 15 rekabetçi maçı yaptım.
Valorant geçtim dereceli maçtayken oyun çöktü AFK lıktan 1 hafta dereceli yasağı yedim onun bitmesini bekliyorum hayat çok sıkıcı.

Bana son 2 3 aydır hiçbir şey düşmedi neredeyse 50 kuruşluk 1 tane kasa düştü sadece 2 3 ay boyunca 50 60 yoldaş 10 15 rekabetçi maçı yaptım.
Valorant geçtim dereceli maçtayken oyun çöktü AFK lıktan 1 hafta dereceli yasağı yedim onun bitmesini bekliyorum hayat çok sıkıcı.

Bende 3 ay ban yedim nasıl oldu bilmiyorum 3.taraf yazılımdan yemişim ama CS de çok hile var artık oynanmıyor oyunu ücretsiz yapınca oyun bitti bir de bende de öyle kasa skin vs. Vermemezlik yapıyor en son 1 yıl önce 200 TL düştü ondan önce de 100 150 düşmüştü iyi para vardı bir ara.

Aynen öyle. 600 saatim var 6TL'lik ürün düştü en fazla. Kuzenim 100 civarı saati var 200TL'lik kasa düştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı