CS:GO kasa düşürme limiti mi var?

Peki hocam skin çıkarma da sınır var mı? Ve ben bugün 2 tane item çıkardım ama seçkin olmadığı için alamadım ne çıktığınıda göremedim 2 kasa hakkım gittimi yarın seçkin alacağımda ve ne zaman yenileniyor?
Bildiğim kadarıyla her düşen şeyin sınırı iki diye biliyorum iki kasa iki item ama tam emin değilim. İtem düşme de salı yenileniyor diye biliyorum.

Peki hocam skin çıkarma da sınır var mı? Ve ben bugün 2 tane item çıkardım ama seçkin olmadığı için alamadım ne çıktığınıda göremedim 2 kasa hakkım gittimi yarın seçkin alacağımda ve ne zaman yenileniyor?

Dostum dediğim gibi haftada düşecek itemlerin sayısı maksimum 2 olmuş sanırsam güncellemelerle vs. ayrıca her çarşamba yenileniyor.

CS:GO'da kasa düşürme limitimi var mesela bugün girdim 2 kasa düştü yarın tekrar oynasam hiç kasa düşmeyecek mi oyunlarda?
haftada en fazla iki tane item düşüyor kasa - grafiti - skin şansa bağlı zaten profilinizde hediye bonusu aktif yazar 2 itemde düştükten sonra yazı gider ve yanlış hatırlamıyorsam çarşamba yada perşembe günleri yenilenir ayrıca tp bonusu desteği de yenilenir.

kanka normalde her level atlayışında kasa ya da spray veriyodu. geçen gün anlamsız level atlamadan , levelin ortasında bravo kasası düştü gaben abem sağolsun oyun kütüphanemi doldurdu.

Geri
Yukarı