CS:GO level atladıkça kasa düşürme var mı?

backlife

Hectopat
Makaleler
1
Yeni güncellemeyle malum level atlayınca kasa düşüyor. Ancak açıklama çok kısa tutulmuş. Bu hafta bir level atladım ve kasa düştü. İkinci kez level atlamama tek maç kaldı. Ya bekleteceğim ya da oynayıp level atlatacağım. Bir level daha atlayıp ikinci kez kasa düşüren, deneyen oldu mu?

Yeni güncellemeyle malum level atlayınca kasa düşüyor. Ancak açıklama çok kısa tutulmuş. Bu hafta bir level atladım ve kasa düştü. İkinci kez level atlamama tek maç kaldı. Ya bekleteceğim ya da oynayıp level atlatacağım. Bir level daha atlayıp ikinci kez kasa düşüren, deneyen oldu mu?

Haftada 3 adet eşya düşürme hakkı vardı değişmediyse şansına bağlı.

Güncellemeden sonra sadece haftada bir alabiliyorsunuz diye biliyorum yanlışım olmasın diğer haftayı bekleyip 2.kasayı almanızı tavsiye ederim.

Arkadaşlar deneyen biri varsa ona göre deneyeceğim ben de :(. Normal şartlarda oyunda bu haftaki kadar vakit geçirmeye fırsatım olmuyor. Kasamı alıp çıkıyorum :D

Max 1 tane kasa veriyor artık. Her level atlamaya kasa diye bir şey yok droplar yenilendikten sonra atlanılan ilk levelde 1 kasa veriyor.

Haftada 3 eşya düşürebilirsin, 2 tanesi büyük ihtimalle düşecek üçüncüsünün düşmesi düşük ihtimal.
Eski sistem bu yeni sistemde böyle bir şey yaşayanı görmedim ben. Yeni sistemden mi bahsediyorsunuz?

Max 1 tane kasa veriyor artık. Her level atlamaya kasa diye bir şey yok droplar yenilendikten sonra atlanılan ilk levelde 1 kasa veriyor.

Eski sistem bu yeni sistemde böyle bir şey yaşayanı görmedim ben. Yeni sistemden mi bahsediyorsunuz?

Kasa demedim eşya dedim 🙂 Aktif olarak oynuyorum oyunu.

Geri
Yukarı