CS:GO kasa nasıl düşürülür?

Efem

Centipat
Yer
Trakya Bölgesi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 9100F / Asus H310M-K R2 / Asus GeForce GT 730 / HyperX DDR 4 CL 14 2133 MHZ / GIGABYTE GE-C420A-C2 420W / Acer X223W Q / KINGSTON SA400S37240G / 931GB Toshiba HDD
Arkadaşlar merhaba herkese, iyi Sosyal'ler dilerim. Size soracağım soru CS:GO kasa düşürme durumu. Dün bir yayıncının yayınını izlerken fark ettim. CS:GO'da anladığım kadarıyla çeşitli kasalar var ve bu kasalar ister açılıp içinden silah deseni çıkartılabiliyor veyahut Steam envanter bölümünden satılabiliyor. Ben CS:GO oynayan birisi çok değilim. Kasa düşürme durumunu daha yeni öğrendim, malum dikkatimi de çekti. Bende CS:GO'da nasıl kasa düşürebilirim? Bu durum nedir? Birisi bana mümkünse ayrıntılı bir biçimde açıklayabilirse çok sevinirim. Çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda bir deneyim sistemi bulunuyor, deneyim puanı aldıkça seviye atlıyorsunuz.

Seçkin hesaba sahipseniz seviye atladıkça haftalık olarak kasa düşürebiliyorsunuz. Dediğiniz gibi bu kasaları ister açıp ister silah deseni çıkarabiliyor isterseniz de satabiliyorsunuz.

Konuya ilişkin resmi açıklamaya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Merhaba bildiğim kadarıyla CS:GO'dan item düşürebilmek için öncelikle Prime yani seçkin hesaba sahip olman lazım. Bunu ister parayla ister önceden hesabını 40 levele getirerek elde edebilirsin. Eğer seçkin hesabın varsa haftada 1 şansa artık ne düşerse kasa,grafiti veya skin.

Hafta içerisinde ilk defa seviye atladığınızda hesabınız prime yani seçkin ise kasa düşer. Bir haftanın kasasını düşürdükten sonra tekrar kasa düşmesi için salı ile çarşambayı bağlayan geceyi beklemeniz gerekiyor. Tam saatini bilmiyorum ama düz hesap çarşamba sabahı diyebilirsiniz.

Hangi kasanın düşeceği tamamen şans işi ancak nispeten daha yakın tarihte çıkan kasaların çıkma ihtimali daha yüksek oluyor.

Yeni gelen güncellemeden sonra artık sadece seviye atlayınca kasa düşüyor eskiden ise rastgele bir maç sonunda kasa verebiliyordu tabii ki şu anki sistem ile karşılaştırırsak yeni güncelleme daha iyi oldu gibi.

Yorum yapan herkese çok teşekkür ediyorum. Bu bahsetmiş olduğunuz "Seçkin Hesap" denilen şeyin ücreti ne acaba?

Detaylı anlatayım. Kasa düşürmek için seçkin almanız gerekmekte. Seçkin hesap şu anda 275 TL ancak oyunda daha pahalı diye biliyorum yakında steamde de zam yiyecek o yüzden seçkin alacaksanız şimdiden alın.

Seçkinli hesabınızda seviye atladiginiz zaman size ya Kasa/Grafiti veriyor ya da Kasa/Skin veriyor. Haftada şu anda sadece 1 kasa 1 eşya düşürebilirsiniz diye biliyorum. 1 kere seviye atlayıp ödülleri aldıktan sonra haftaya kadar ödül alamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı