CS:GO kasa önerisi

Galaktik44

Centipat
Daha fazla  
Selam, CS:GO için yakın zamanda fiyatı yükselecek kasa arıyorum. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler. 50 - ila 100 tane almayı planlıyorum fiyatı bir tık ucuz olursa benim için de güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yatırım olarak kasa yatırımı çok kârlı olduğunu düşünmüyorum bir ara CS2'nin duyurulması ile topluluk pazarında fiyatlarda yükseliş oldu ancak tek sebep bu değil Steam pazarı bir ara çökmüştü şu an öyle bir sorun yok o çöküşte çok etkili oldu fiyatlarda itemleri satarken çok problem yaşanmıyordu ancak alırken alamıyorduk şimdi anubis paketleri var en fiyatlarda düşüş oldu ama bu düşüşün uzun süreli olacağını düşünmüyorum bunu indirim gibi düşünün geri fiyatlar eski haline dönecektir yatırım için güzel zaman ama kasa yatırımı yaparken neyin önemli olduğunu düşünürsek o kasanın içinden çıkan bıçak ve eldivenlerine bakınız sorunuzu yanıtlayacak olursam ben rüyalar ve kabuslar kasası yatırımı taraftarı olurdum çünkü içinden emrald knife çıkma olasılığı var.

Parçalanmış. Nisan ayının en çok açılan ikinci kasası olmuş. Sevilen, tutulan bir kasa. (Anibus'u saymıyorum.) Güzel skin olarak Desert Eagle Printstream çıkıyor. AK-47 Legion of Anubis de var. Bıçaklara gelirsek gayet iyi. Nomad Knife Fade, Skeleton Knife Fade ve başka bir çok iyi bıçak çıkıyor. Kasanın fiyatına da bakınca bayağı f/p olduğunu söyleyebilirim.
IMG_20230502_205323.jpg

Parçalanmış. Nisan ayının en çok açılan ikinci kasası olmuş. Sevilen, tutulan bir kasa. (anibus'u saymıyorum.) Güzel skin olarak Desert Eagle printstream çıkıyor. AK-47 Legion of anubis de var. Bıçaklara gelirsek gayet iyi. Nomad knife fade, skeleton knife fade ve başka birçok iyi bıçak çıkıyor. Kasanın fiyatına da bakınca bayağı F/P olduğunu söyleyebilirim.
Eki Görüntüle 1763938

Dediğin doğru şu an aktif kasa havuzuna baktığımızda parçalanmış ağ yılan ısırığı rüyalar ve kabuslar yılan kasası ve devrim kasası şu an bu beş kasa aktif havuzda yeni bir kasa geldiğinde parçalanmış kalkmış olacak yanlış hatırlamıyorsam benim rüyalar kasasını önermemin asıl sebebi kelebek sevdam.d emrald kelebek yanlış hatırlamıyorsam fiyatına en son baktığımda fiyatı 18.000 dolardan aşağı değildi.

Geri
Yukarı