CS:GO kasa sitesine para yatırıp bıçak çıkartmak

Lifequick

Centipat
Yer
Türkiye Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Csgo.net adlı bir site var, bayağı gözüm tuttu ben de herkes gibi bıçak vb. istiyorum. Peki bu siteye 20-30 TL yüklesem bıçak kazanır mıyım? Eğer yüklersem hangi kasaları açmalıyım?

Valve bütün "gambling" sitelerini yasaklamışken hepsinin fişini çekmişken hala ayakta kalabilmeleri size güvenli geliyorsa bilemem. @sens4k
Valve'dan profesyonel oyuncu ibaresini kazanmış kişilerin bu siteleri yaptıkları yayınlarda tanıtmasına yorumunuz nedir peki? Bizler sadece oyuncuyuz ama bu insanlar valve ile bağlantılı insanlar ve herhangi bir şekilde bu sitelerle iş birliği yaptıkları için lisanslarını kaybetmediler.

20-30 TL ile kasa açarak işin zor ama rulette biraz şans ve strateji ile bıçak kazanabilirsin. Eskiden her ay 40 TL yatırıp çoğu zaman bıçak kazanmışlığım var. Riske atmak istemiyorsan paranı biriktirip ByNoGame'den ucuza bıçak alabilirsin.

20-30 TL ile kasa açarak işin zor ama rulette biraz şans ve strateji ile bıçak kazanabilirsin. Eskiden her ay 40 TL yatırıp çoğu zaman bıçak kazanmışlığım var. Riske atmak istemiyorsan paranı biriktirip ByNoGame'den ucuza bıçak alabilirsin.
100 TRY yatırsam peki öyle kazanma şansım artar mı? Ben bıçak alınca gaza geliyorum.

100 try yatırsam peki öyle kazanma şansım artar mı? Ben bıçak alınca gaza geliyorum.

Para daha fazla olduğu için oynadığın zaman kazanabileceğin miktar da artar ve daha hızlı yüksek paralara çıkarsın. Ama ne kadar çok para kaybedersen o kadar da hayal kırıklığına uğrarsın. Oynamak istiyorsan en ucuz bıçağın fiyatını hedefle ve onun fiyatına gelene kadar katlamaya çalış. İlerleyen zamanda değiştirmek istersen bıçağı koyup onun üstünden katlamayı denersin.

Bu CS:GO bet sitelerin de sadece 2 tane anım oldu.

İlkinde bedava verilen 1000 PTS yi şu siyah - kırmızı - yeşil renkli oyun varya ismi ne bilmiyorum. 1000 PTS yi de yeşile basmıştım ki amacım kazanmak değildi, bitirip çıkmaktı. Sonra döndü yeşile geldi, 1000 ptsnin 10 katını verdi ki bu o zaman 70 lira civarı yapıyordu, şimdi 300 lira falandır🤣

İkincisinde yine aynı şekil elimde ne varsa basıp, kaybedip çıkma düşüncesindeyim. Jackpot diye bir şey var, herkes item atıyor belirli süre sonra jackpot kapanıp dönüyor ve ortaya gelen hepsini alıyor. Ben o zamanın 5 liralık tabanca skini ile girdim ki millet AWP - bıçak skinleri falan atıyor. Herkesin 20 - 30 tane resmi var, benim var 1 tane🧐 neyse kapandı jackpot başladı dönmeye. 10 saniye sonra falan ortaya benim resim geldi ve tüm itemleri aldım.

Bu arada dolandırılma gibi bir durum yoktu, 2 kez kazandım ve 2'sinde de hiçbir sorun yaşamadım.

Valla ben bıçak olunca gaza gelip adamları çatır çutur gömüyorum fakat olmayınca ne biliyim içimde bir eksik va gibi hissediyorum yapsam mı yapmasam mı? Site csgo.net
Not:Csnin kendi kasasını mı açsam?

Geri
Yukarı