CS:GO Kasa Tavsiyesi

Cayxe

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, hangi kasadan iyi item düşme oranı daha iyi? Merak ediyorum kasa açmayı Unlost'tan görüp etmemek elde değil :D. Hangi kasayı önerirsiniz?

Unlost gibi sponsorlu yayıncılar açtıkları kasaların item çıkma oranları normal birinin açacağı kasaya göre daha yüksektir. Size pazarlama amacıyla yapılan bu tür uygulamaları izleyip gaza gelip kasa açmak istemeniz kaçınılmaz. Kaynak sorarsanız, sadece bu işlerle uğraşan youtuber arkadaşım -ikinci ağızdan- bana anlattı bunları. Kısaca gaza gelen havasını alıyor. :D

Olabilir, ama belki bana da çıkar diye açmak istedim. Biliyorum, iyi bir şey çıkmaz ama en azından bir anı olur :).

Kasa ve key almak yerine direk beğendiğiniz bir skin alın. Ben öyle yapardım. Gerçi skinlerin boş olduğunu anlayıp sattım ve oyun aldım onun yerine daha mantıklı geldi bana.

Kasa ve key almak yerine direk beğendiğiniz bir skin alın. Ben öyle yapardım. Gerçi skinlerin boş olduğunu anlayıp sattım ve oyun aldım onun yerine daha mantıklı geldi bana.
Öyle de yapılabilir ama kasa açmak istiyorum şuan aldığım skinlerim var ama işte kasa açmak istiyorum. Ona göre bir şey önerir misiniz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı