CS:GO kasalar ve çıkartmalar bekletilmeli mi?

İnsülin

Picopat
Daha fazla  
Elimde birkaç kasa ve bir tanesi holo olmak üzere parıltılı çıkartmalar var. Holo olan çıkartma 100 TL'ye yakın bir ücrete sahip. Hangilerini bekletmeliyim hangilerini satmalıyım?

Elimde birkaç kasa ve bir tanesi holo olmak üzere parıltılı çıkartmalar var. Holo olan çıkartma 100 TL'ye yakın bir ücrete sahip. Hangilerini bekletmeliyim hangilerini satmalıyım?

Kasalar hangileri, hololar hangileri? Bunları söylemeden nasıl yardım edebiliriz?

CS2 tamamen çıkınca kasaların fiyatının artıcağını niye düşünüyor çoğu kişi? Benim kaçırdığım bir şey mi var hadi parlayan skinler falan CS2'de değerlenecek shaderlar gelecek eyvallah da kasalara bir şey olmayacak ki.

CS2 tamamen çıkınca kasaların fiyatının artıcağını niye düşünüyor çoğu kişi? Benim kaçırdığım bir şey mi var hadi parlayan skinler falan CS2'de değerlenecek shaderlar gelecek eyvallah da kasalara bir şey olmayacak ki.

Yeni operasyon sonrası fracture case muhtemelen rare drop pool düşecek ondan dolayıdır.

Kasalar hangileri, hololar hangileri? Bunları söylemeden nasıl yardım edebiliriz?
Haklısın, yazıyorum. Rüyalar ve Kabuslar, Yılan Isırığı, Yılan ve Parçalanmış ağ kasası elimdeki kasalar. Holo maalesef bir tane var: Çıkartma | Vitality (Holo) | Paris 2023.
Parıltılı olan çıkartmalar:
  • Çıkartma | 9INE (Parıltılı) | Paris 2023
  • Çıkartma | Into The Breach (Parıltılı) | Paris 2023
  • Çıkartma | ENCE (Parıltılı) | Paris 2023
  • Çıkartma | Natus Vincere (Parıltılı) | Paris 2023

Haklısın, yazıyorum. Rüyalar ve kabuslar, yılan ısırığı, yılan ve parçalanmış ağ kasası elimdeki kasalar. Holo maalesef bir tane var: Çıkartma | Vitality (holo) | Paris 2023.
  • Çıkartma | 9ıne (parıltılı) | Paris 2023.
  • Çıkartma | ınto the Breach (parıltılı) | Paris 2023.
  • Çıkartma | ence (parıltılı) | Paris 2023.
  • Çıkartma | natus vincere (parıltılı) | Paris 2023.

Parçalanmış ağ kalmalı, diğer kasalar satılıp Paris 2023 kapsül yatırımı yapılabilir.(ytd)

Haklısın, yazıyorum. Rüyalar ve kabuslar, yılan ısırığı, yılan ve parçalanmış ağ kasası elimdeki kasalar. Holo maalesef bir tane var: Çıkartma | Vitality (holo) | Paris 2023.
  • Çıkartma | 9ıne (parıltılı) | Paris 2023.
  • Çıkartma | ınto the Breach (parıltılı) | Paris 2023.
  • Çıkartma | ence (parıltılı) | Paris 2023.
  • Çıkartma | natus vincere (parıltılı) | Paris 2023.

9ıne saklanabilir diğerleri pek değer kazanmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı