CS:GO kasaları pişmanlıktır

UserHakan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Mars
Arkadaşlar CS:GO'da kasa açmak pişmanlıktır. Bugün ilk kez ve muhtemelen son kez kasa açtım (benim salaklığım) hani bir umuttur katlamak. Ama siz siz olun eğer içinizde azıcık bir umut kırıntısı varsa sakın bu oyunda kullanmayın. 40TL'lik bir anahtar veeee çıkan sonuç;

1669042910349.png

Tabii benim param bol diyorsanız meydan sizin ama benim kumarım buraya kadar.

:D

Şans işi hocam. Yüksek fiyatlı bir şeyde çıkabilir beş para etmez eşya da çıkabilir. Umarım bir dahakine açmayı düşünürseniz daha iyi bir şey düşer.

Arkadaşlar CS:GO'da kasa açmak pişmanlıktır. Bugün ilk kez ve muhtemelen son kez kasa açtım (benim salaklığım) hani bir umuttur katlamak. Ama siz siz olun eğer içinizde azıcık bir umut kırıntısı varsa sakın bu oyunda kullanmayın. 40TL'lik bir anahtar veeee çıkan sonuç;

Eki Görüntüle 1580154

Tabii benim param bol diyorsanız meydan sizin ama benim kumarım buraya kadar.

:D
Eskiden bir anahtar 7 liraydı. Bıçak çıkana kadarki çıkan çöp itemleri karşılıyordu bıçak çıkınca. Evet şimdi de karşılıyor ama anahtar fiyatları çok arttı. Alım gücü işte

Şans işi hocam. Yüksek fiyatlı bir şeyde çıkabilir beş para etmez eşya da çıkabilir. Umarım bir dahakine açmayı düşünürseniz daha iyi bir şey düşer.

Şans sayılmaz. 50 tane açsan 49 tanesi büyük ihtimalle kuruşluk şeyler çıkar.

Şans sayılmaz. 50 tane açsan 49 tanesi büyük ihtimalle kuruşluk şeyler çıkar.
Yeni hesapta ilk defa kasa açıp bıçak çıkaranı gördüm.

İşte o da benim için ufak bir umuttu. Güzel bir skin veyahut iyi bir eşya ancak sonucu görünce ufak bir üzüntü hissetmedim değil :D
Bu yüzden kasa açmıyorum, gelen kasaları fiyatı artınca satıyorum :D. Bir ara yine başlamam lazım, bir sürü oyun var istek listesinde.

Geri
Yukarı