CS:GO kasaları tekrardan değerlenir mi?

karaalp

Picopat
Daha fazla  
Merhaba herkese. Arkadaşlar, CS kasaları tekrardan değerlenir mi sizce? Bayağı bir düşüşe geçtiydi. Yılan ssırığı kasaları 15-20 lira arasında iken şu anda 8-9 bandında geziyor. Sizce CS 2'ye yakın tekrardan fırlar mı? Elimde iki tane kasa var düşen ve bekletiyorum. Sizce direkt satayım mı yoksa bekleyeyim mi?

Merhaba herkese. Arkadaşlar, CS kasaları tekrardan değerlenir mi sizce? Bayağı bir düşüşe geçtiydi. Yılan ssırığı kasaları 15-20 lira arasında iken şu anda 8-9 bandında geziyor. Sizce CS 2'ye yakın tekrardan fırlar mı? Elimde iki tane kasa var düşen ve bekletiyorum. Sizce direkt satayım mı yoksa bekleyeyim mi?
CS2 çıktığında inanılmaz pahalı değerlere ulaşacaklarını düşünüyorum.

CS2 çıktığında inanılmaz pahalı değerlere ulaşacaklarını düşünüyorum.

Arkadaş gerekli cevabı vermiş ben de sebebini açıklayayım. CS2 çıktığı zaman oyuna çok fazla yüklenme olacak. Bu kalabalıkta bir sürü yayıncı, oyuncu kasa ve kapsül açacak. Yüksek ihtimal açılan kasa sayısı düşen kasa sayısını 3E 4e katlayacak ve kasalar piyasada nadir bulunacak bu da kasaların fiyatlarının artmasına işaret.

Ben artmayacağını düşünüyorum. CS2 haberi çıkınca hemen bir pump-dump yapıldı, şu anda piyasa bu yüzden düşük. Elinde inanılmaz sayıda kasa olanlar var ve CS2 çıkışı için bekletiyorlar, lakin bu çıkışta herkes elindeki 3-5 kasayı satmak isterken sürümden kazanma planı yapanlar yine aşağıdan koyarak piyasayı düşürecekler. İşin içinde para olan her yerde bu böyledir, genel algının zıttı olur. Şu anki değer kaybını da kimse beklemiyordu değil mi?

Asıl fiyat artışının ise CS2 çıktıktan belli bir süre sonra olacağını düşünüyorum.

Ben artmayacağını düşünüyorum. CS2 haberi çıkınca hemen bir pump-dump yapıldı, şu anda piyasa bu yüzden düşük. Elinde inanılmaz sayıda kasa olanlar var ve CS2 çıkışı için bekletiyorlar, lakin bu çıkışta herkes elindeki 3-5 kasayı satmak isterken sürümden kazanma planı yapanlar yine aşağıdan koyarak piyasayı düşürecekler. İşin içinde para olan her yerde bu böyledir, genel algının zıttı olur. Şu anki değer kaybını da kimse beklemiyordu değil mi?

Asıl fiyat artışının ise CS2 çıktıktan belli bir süre sonra olacağını düşünüyorum.
CS:2 çıktıktan ilk üç gün içerisinde hesaptan uçurmamız gerek o zaman, sizce?

Sadece kasa değil genel olarak pazarda düşüş var. CS2 çıkışıyla kasa fiyatları yükselecektir. Skin fiyatları ne olur kestirmek zor.

CS:2 çıktıktan ilk üç gün içerisinde hesaptan uçurmamız gerek o zaman, sizce?

Hayır bu çok alakasız bir zamanda da olabilir. Yalnızca şunu biliyorum çoluk çocuk bile "kankam CS2 çıkınca fiyatları uçacak, 10 lirak kasa 20 olacak" diye konuşmaya başladıysa her zaman onun zıttı olmuştur. Çıkıştan 1 ay önce de yükselebilir, çıktıktan 1 ay sonra da yükselebilir bunu kestiremezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı