CS:GO kasaları tekrardan değerlenir mi?

Aslında Major'ün çıkması ile düşmesi bekleniyordu.

Bu "genel" beklenti değil, kısmiydi. Şimdi CS2 çıkınca fiyatlar düşecek diyenler de olur ama zaten kaç tane seçenek var ki? Asıl yığın nereye gidiyor ve ne yapıyorsa onda tedbirli olmak lazım.

Bu "genel" beklenti değil, kıs miydi? Şimdi CS2 çıkınca fiyatlar düşecek diyenler de olur ama zaten kaç tane seçenek var ki? Asıl yığın nereye gidiyor ve ne yapıyorsa ondan nispeten uzak durmak gerekir.

Doğru diyorsunuz bir bakımdan. Bir şey popüler olmuşsa ondan uzak durmak ve popüler olacak şeye yönelmek lazım. Piyasa uçtuktan sonra bu işlere girmek sakat.

Emin olun sizin gibi düşünen ve "CS2 çıktığında kasalar değerlenir. Stok yapayım." diyen çok. Aynı şekilde sizin gibi CS2 çıktığında nasıl olsa değerlenip 100TL olacak diye kasaları yüksek fiyattan koyan çok olacak ama en az sizin kadar stok yaptığı kasaları 25TL'den koyup kasaların değerini düşüren insanlar da olacak. Yani CS2 çıktığında değil de çıktıktan bir süre sonra kasalar değerlenebilir.

2020'den kalma 17 adet kasayı topluluk pazarı üzerinden satarak 700 ₺ gibi bir para elde ettim. Kasaları aldıktan/kazandıktan sonra bellirli bir süre unutmanız gerekli. İllaki değerlenir.

Şu an düşüyor olmasına aldanmamalı. CS 2 geldiğinde inanılmaz değerlere ulaşacağını düşünüyorum.

Fiyatların artacağını düşünmüyorum oyuncu sayısı tavan yapacağı için çıkarılan kasalarında sayısı artacak bu da fiyatların düşmesine sebep olacak ne kadar çok kasa o kadar çok düşük fiyat diyorum.

Merhaba herkese. Arkadaşlar, CS kasaları tekrardan değerlenir mi sizce? Bayağı bir düşüşe geçtiydi. Yılan ssırığı kasaları 15-20 lira arasında iken şu anda 8-9 bandında geziyor. Sizce CS 2'ye yakın tekrardan fırlar mı? Elimde iki tane kasa var düşen ve bekletiyorum. Sizce direkt satayım mı yoksa bekleyeyim mi?

Sanmıyorum herkes stokladı çünkü. Yılan ısırığı kasasıydı galiba 30 TL'ydi CS2 duyurulduğunda şimdi 7TL civarında.

Şu an neden düşüyor peki fikri olan var mı?

Hype geçti sebebi bu. Heryerde CS2 videoları vardı. Doğal olarak hype arttı ve fiyatlar uçtu. Şimdi ise hype gitti fiyatlar düştü. CS2 çıkınca da hype olacak yine. Şimdi stoklayıp o zaman satmak mantıklı. Denenebilir. Ama dediğim gibi bunlar olası ihtimaller. CS2 inanılmaz kötü çıkar bug dolu olur fiyatlar dibi görebilir. Buna Valve çalışanı dahil kimse garanti veremez. Zaten onlar garanti verseydi Bethesda'nın yeni oyunu yerden yere vurulmazdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı