Alındı CS:GO Kasalarını Nakit Paraya Çeviriyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Telegram yükleyebilirim sorun değil.
Steam hızlı davet linkim bu. Eklerseniz Steam üzerinden iletişime devam edelim, oradan da Telegram geçebiliriz.
10 yeni kasa aldırdım ama takas banı olduğundan dolayı 20 + 1 hafta sonrasına 20 TL olarak anlaştık.
Bundan sonraki kişilerde ödemeyi takas sonrası yapacağım. Lütfen bunu dikkate alarak yazın arkadaşlar.

4 clucth 2 parçalanmış 1 prizma 1 tehlikeli bölge kasam var ne kadar eder? Ve gift şeklinde satış var mı? (istediğim bir oyun gift şekli yani )
@Ball So Hard
Kararım imkanınız varsa 2 parçalanmış kasamı vereceğim ve karşılığında gift şeklinde little nightmares 1 alacağım ve gift istememin sebebi hesabımın kısıtlı olmasıdır.
Bugün çıkmam sebebiyle yarın 10:00 ve 17:00 arasında bunu halledelim.
Edit: Hesabınız nasıl kısıtlı bilmiyorum ama aşağıdaki hesaba göre kasaları satarak siz zaten oyun alabiliyorsunuz. Bu yüzden aslında bana gerek yok. Bilginiz olsun.

Ben sadece kırık diş operasyonu kasası biriktiriyorum ama başka kasada alabilirim. Başka kasa almak istersem, vergi + Steam komisyonu ile satmam ve kırık diş operasyonu kasası almam gerekiyor. Yine de bir hesap yapalım.

Parçalanmış Kasası: 3 TL
Ben Satarken Steam'den Alacağım: 2.60 TL (x2 5.20 TL)
Little Nightmares 1: 6.20 TL

Bu hesaba göre eğer 2 parçalanmış kasası ve 1 tane Clutch kasası gönderirseniz, size 6.20 TL oyun parasını gönderebilirim. Eğer hediye olarak istiyorsanız, kartımdan satın alarak Steam'den hediye edebilirim. Sırf oyunu alabilin diye hesap yaptım. Bu alışveriş ile ben 1 kasa ancak alabiliyorum.

Son düzenleme:
10 yeni kasa aldırdım ama takas banı olduğundan dolayı 20 + 1 hafta sonrasına 20 TL olarak anlaştık.
Bundan sonraki kişilerde ödemeyi takas sonrası yapacağım. Lütfen bunu dikkate alarak yazın arkadaşlar.
Arkadaşın da dediği gibi, eğer pazardan alım yapıp satacaklar varsa takas banını unutmayın. Bizim aklımızdan çıktığı için farklı bir yöntem kullandık.
Ben kasaları aldım, arkadaş da ücretin yarısını gönderdi. Takas banı kalktığında alışverişimize devam edeceğiz.

Edit: Alımlar yeni fiyattan devam ediyor.

Yine bu forumdan, 5 dolarlık kod satın aldım.
Bkz: Satılık: Steam 5$ Gift Card (36TL yaklaşık)
Üzerine bir de 100 TL Steam kodu yükledim hesaba. Bundan dolayı alımlara ara verdim. Şimdilik sadece 2-3 kasasını nakit paraya çevirmek isteyen olursa alabilirim.

Son düzenleme:
kerem#5000 İletişime geçelim hocam.

kerem#5000 İletişime geçelim hocam.
Discord hesabım yok maalesef. Bir başka kişiyle 10 tane anlaştık ama sizin için çok gerekliyse kasanın adını ve miktarını yazın isterseniz. Envanter artık 100 kasayı aştı, kasa fiyatı çöktü. Konuyu yavaştan kapayacağım.

Son düzenleme:
Alışverişimizi sorunsuz tamamladık.
Kendisine tekrardan teşekkür ediyorum.
Screenshot_2021-02-21-18-05-21-346_com.opera.browser.jpgScreenshot_2021-02-21-18-22-55-814_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Son düzenleme:
Envanter 100 kasayı geçtiği için artık alımı durduruyorum. :) Konu kilitlenebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı