CS:GO kicklemeden kurtulma

Arkadaş trollüyor herhalde:D .oylama başladığı anda ister saniyesinde disconnect yapın, ister PC'yi kapatın, kickleme onaylanırsa atılırsınız. Sanırım arkadaşın oylamalarında hep bir F2 veren olmuş ama disconnect yapıp görmediği için bilmiyor. Kendi kurtuldu sanıyor :D
Takım arkadaşlarının hepsi F1 vermeden ve oylama bittikten sonra girerseniz işe yarar. Oyunu MM oynaya oynaya öğrendim, çok işime yaradı. Sabredip adam akıllı bekleyerek uygulanırsa işe yarar.

Takım arkadaşlarının hepsi F1 vermeden ve oylama bittikten sonra girerseniz işe yarar. Oyunu mm oynaya oynaya öğrendim, çok işime yaradı. Sabredip adamakıllı bekleyerek uygulanırsa işe yarar.

Bende işe yaramamıştı da demek ki konsola girip + entere basana kadar (disconnect halihazırda yazılı idi.) Hepsi F1 vermiş o zaman. Yoksa dediğiniz gibi yapmıştım.

Bir insan çok kötü oynayıp üstüne takımın iyi oyuncusunun söylediği şeyleri yapmıyorsa, kicklenmeyi sonuna kadar hakediyor. Bunu solo girdiğinizde 4 rus sizi haksız yere falan kicklemeye çalışırsa kullanın. Kolsuzsanız ve verilen infoları dinlemeyip başına buyruk hareket ederseniz, bırakın kicklesinler, hakediyorsunuz. Üstüne adamlar sizi tam kickleyecekken disconnect atıp tekrar girmeniz, takımın size olan nefretini daha çok arttırır.
Hocam geçenlerde maç girdim, sonda tek kalmıştım, 2 kişiyi öldürdüm ve 1v1 kaldık. A’ya gittim ve hiç kimse yoktu. Tam gitmişken 2 saniye sonra bomba kuruldu ve sandım ki B’de kurdular. Gittim ve takım da info vermedi. Kimse ağzını bile açmadı. Sonra bomba patladı ve adamlar info vermemesine rağmen beni attılar bu da benim şanssızlığım :( Üstelik kolsuzsanız maddesine gelelim, hocam herkes kendi rankıyla oynar. Yani silver ise karşı da silverdir kolsuzsanız diye sanki silverlar globallerle oynuyormuş gibi kasmayın.

Ben bu konudan bir şey anlamadım, birisi açıklayabilir mi?
Rekabetçi modu konuşuyoruz herhalde bu kicklenme olayı için? Basit eğlence çok da önemli değil çünkü.

Rekabetçi'de sizi atmak için oylama yaptıklarında nasıl çıkacaksınız anlamadım? Oyundan çıkınca maçı terk etme cezası, güven faktörü azalması gibi durumlar ne olacak? Bence değmez bırakın kicklesinler. Ayrıca çıkıp tekrar girmekten bahsediyorsunuz da bunu yapsanız bile yine ceza almayacak mısınız maçı terk ettiğiniz için? Hadi almayacaksınız diyelim peki sizi oyundan atmak isteyenler insanlarla ısrarla o rekabetçi maçı bitirmeye ne gerek var, benim kafama yatmadı bu olay eğer rekabetçide beni atmaya çalışırlarsa(ki bazen oluyor hatta oyun 1.siyim, oyunun sonuncusu acemisi beni attırmaya çalışıyor :D) çıkmıyorum, atarlarsa atsınlar.

Ha basit eğlencede oylama olursa orada maçı terk etme cezası olmadığı için çıkarım belki hemen, olabilir.

Ben bu konudan bir şey anlamadım, birisi açıklayabilir mi?
Rekabetçi modu konuşuyoruz herhalde bu kicklenme olayı için? Basit eğlence çok da önemli değil çünkü.

Rekabetçi'de sizi atmak için oylama yaptıklarında nasıl çıkacaksınız anlamadım? Oyundan çıkınca maçı terk etme cezası, güven faktörü azalması gibi durumlar ne olacak? Bence değmez bırakın kicklesinler. Ayrıca çıkıp tekrar girmekten bahsediyorsunuz da bunu yapsanız bile yine ceza almayacak mısınız maçı terk ettiğiniz için? Hadi almayacaksınız diyelim peki sizi oyundan atmak isteyenler insanlarla ısrarla o rekabetçi maçı bitirmeye ne gerek var, benim kafama yatmadı bu olay eğer rekabetçide beni atmaya çalışırlarsa(ki bazen oluyor hatta oyun 1.siyim, oyunun sonuncusu acemisi beni attırmaya çalışıyor :D) çıkmıyorum, atarlarsa atsınlar.

Ha basit eğlencede oylama olursa orada maçı terk etme cezası olmadığı için çıkarım belki hemen, olabilir.
Kanka rekabetçiden hiç çıkmadıysan görmeyebilirsin :D Ama rekabetçiden çıkınca tam çıkmıyorsun. Bağlantı kesildi olarak sayıyor ve oyuna yeniden girmek için 5 dakika tanıyor o sürede sağ üstte yeniden bağlan butonu oluyor oradan giriyorsun çıkmamış sayılarak ama 5 dakikayı geçerse veya yeniden bağlan düğmesinin yanındaki maçı terket düğmesine basarsan da paşa paşa cezanı çekiyorsun :D

Kanka rekabetçiden hiç çıkmadıysan görmeyebilirsin :D Ama rekabetçiden çıkınca tam çıkmıyorsun. Bağlantı kesildi olarak sayıyor ve oyuna yeniden girmek için 5 dakika tanıyor o sürede sağ üstte yeniden bağlan butonu oluyor oradan giriyorsun çıkmamış sayılarak ama 5 dakikayı geçerse veya yeniden bağlan düğmesinin yanındaki maçı terket düğmesine basarsan da paşa paşa cezanı çekiyorsun :D
Hocam ama bu durumda maça döndüğün an da anında yine oylama başlatmaları çok olası? Uğraşmaya değmez gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı