CS:GO kicklemeden kurtulma

mr.esat

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar forumda 4 toxic insan yüzünden maçtan atılan insanları gördüm. Üzücü bir durum, ama kurtulmanın yolu çok kolay.
  • Konsolu açın.
  • Konsola disconnect yazın. (Kodu sadece yazın, enterlamayın.)
  • Ardından ESC'ye basın. (Kod, hazır şekilde bir dahaki konsolu açtığınızda konsolda direkt yazacaktır.)
  • Oylama başlatıldığı sırasında direkt konsolu açıp entera hemen basın.
    • 1-2 dakika bekleyin, sonra maça tekrar bağlanın.​
Bu kadar, ben böyle çok kurtardım kendimi. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Ben Home tuşuna bind atadım. Daha yararlı olabiliyor. Tabii genel olarak takımdan atılmadığım için hiç bu amaçla denememiştim. Bind atamak için: bind "home" "disconnect"
Bind de atayabilirsiniz, daha da pratik. Ama yanlışlıkla basınca maçın ortasında ayrılırsanız round GG olur. Evde küçük kardeşim var, o yüzden yapmadım. Ama bind atamak daha da pratik.
Eğer kicklenmeyi hak ediyorsanız yapmayın.
Top fraggersin, takımı taşıyorsun. 4 tane çakal Rus geliyor, sonlara doğru oylama başlatıyor. Bu taktiği bilmeyen garibim de kickleniyor. Kimse kicklenmeyi hak etmez trollemediği sürece.

Bir insan çok kötü oynayıp üstüne takımın iyi oyuncusunun söylediği şeyleri yapmıyorsa, kicklenmeyi sonuna kadar hakediyor. Bunu solo girdiğinizde 4 rus sizi haksız yere falan kicklemeye çalışırsa kullanın. Kolsuzsanız ve verilen infoları dinlemeyip başına buyruk hareket ederseniz, bırakın kicklesinler, hakediyorsunuz. Üstüne adamlar sizi tam kickleyecekken disconnect atıp tekrar girmeniz, takımın size olan nefretini daha çok arttırır.

Arkadaşlar forumda 4 toxic insan yüzünden maçtan atılan insanları gördüm. Üzücü bir durum, ama kurtulmanın yolu çok kolay.
  • Konsolu açın.
  • Konsola disconnect yazın. (Kodu sadece yazın, enterlamayın.)
  • Ardından ESC'ye basın. (Kod, hazır şekilde bir dahaki konsolu açtığınızda konsolda direkt yazacaktır.)
  • Oylama başlatıldığı sırasında direkt konsolu açıp entera hemen basın.
    • 1-2 dakika bekleyin, sonra maça tekrar bağlanın.​
Bu kadar, ben böyle çok kurtardım kendimi. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

İyi taktikmiş.

Bir insan çok kötü oynayıp üstüne takımın iyi oyuncusunun söylediği şeyleri yapmıyorsa, kicklenmeyi sonuna kadar hakediyor. Bunu solo girdiğinizde 4 rus sizi haksız yere falan kicklemeye çalışırsa kullanın. Kolsuzsanız ve verilen infoları dinlemeyip başına buyruk hareket ederseniz, bırakın kicklesinler, hakediyorsunuz. Üstüne adamlar sizi tam kickleyecekken disconnect atıp tekrar girmeniz, takımın size olan nefretini daha çok arttırır.
DMG'yim. Yeri gelir tecrübeli adamların sözünü dinlerim, verdiği rolü oynarım. Yeri gelir takımı sırtlamak zorunda kalırım ve IGL olurum. Ben dediğim gibi toxic Ruslar için hazırladım bu rehberi. Zaten belirttim üstte.

Yeni konular

Geri
Yukarı