CS:GO kırık diş operasyonu almaya değer mi?

Özel görevler dediğiniz şuan ki görevlerden farklı bir görev mi ?
Özel görev dediğim görev, operasyonu aldığınız zaman yapabileceğiniz görevlerdir.
Kasa satma olarak da yine daha mı kaarlı olur.
Kasa satsanız bile her türlü kardasınız. Bu videoyu izleyin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

40 yıldız kazandım ve hepsine kasa aldım. Kasanın tanesi şu an 6.50 TL. 20*6, 5=130 TL yapıyor. Kalan 60 yıldız ise hepsi kar.

Selam kanka ben daha almadım fakat insirime biraz daha girerse alacağım önceden al diyeceksen saçma olaylar yaşadım abimler cash yap bırak oyunu falan dedi çok saçma zarar ettim ama neyse yükliycem para 2 hesabıma çekeceğim indirime girip almayı düşünüyorum 70 TL m var say verdim ve 4 TL her kasa için desek 200 geldi bunu da diger çara bilet almak için aldım 130 kaldı onda da 45 kasa alacağım (2 hesaba alma fikri aklıma sonradan geldi biraz geç kaldım) buradan da 180 falan gelse 300 TL falan elimde kalır iyi mi sence (inş 5'ten falan satarım) bir de biley daha diyeceğim sence bu parayı sonda gerçek yapmak istesem nasıl yapayım örneğin: Hangi skini alıp da ByNoGame'den vs satayım.

Şu an al. Operasyonun son haftalarında biletin fiyatı düşüyor fakat o kadar kısa sürede özel görevleri yapman zor.

Kanka bir de sormayı unuttum o gün bir çocuk özel görevleri yapmasan da elmasa tamamlayabiliypsun dedi bence saçma. Yapabiliyor muyuz cidden özelleri yapmadan elmas jeton? Bir de geçen yıl belliydi 100 görevi yapıp elması alıyorduk bunda da her şeyi Full bitirmek lazım değil mi örneğin: 5 smoke at diyorsa ve 15'te fulleniyorsa tüm görevleri böyle Full yapmak lazım değil mi? Son aylarda yapabilir miyim sence 2 hesaptan özel görevleri bence kolaylar edo ol falan diyor.

Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar. CS:GO oyununda Kırık Diş Operasyon bileti için yıldız kasıyoruz. Sizce bilet almaya değer mi?

Bilet indirime falan giriyormuş. Tahminen bilet ne zaman indirime girer, en ucuz nereden alabilirim?
Merhaba, elbette almaya değer, verdiğiniz paranın fazlasını çıkartıyor zaten :)

Merhaba, elbette almaya değer, verdiğiniz paranın fazlasını çıkartıyor zaten :)

Hocam merhaba. Bende bileti aldım ama bir cahillik yapıp büyük bir kısmını kasa açtım ve sonucu tahmin edilebilir. Benim tavsiye kasa ya da binbaşı moe kadın ajanı alıp satmak ya da kasayı alıp stokta tutup pahalı olunca satmak.
2013'te çıkan bravo operasyon kasası şu an efsane para ediyor.

Hocam merhaba. Bende bileti aldım ama bir cahillik yapıp büyük bir kısmını kasa açtım ve sonucu tahmin edilebilir. Benim tavsiye kasa ya da binbaşı moe kadın ajanı alıp satmak ya da kasayı alıp stokta tutup pahalı olunca satmak.
2013'te çıkan bravo operasyon kasası şu an efsane para ediyor.

Vallahi kanka ben de işte mal gibi erkenden sattım (normalde erken satan da çok pahalıya satar ha ama ben en en düşükteyken satmışım bildigin) diger hedabıma 1 ay içinde çekeceğim inş onda mantıklı davranırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı