CS:GO kırık diş operasyonu kaç TL'ye düşer?

• Konuyu başlatan Vio
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 39
  • Görüntüleme 11B
Selamlar, biletin 127 TL olduğunu gördüm açıkçası almayı düşünüyordum ancak vazgeçtim. Sorum şu sizce indirme girer mi girerse kaç TL'ye düşer? Ocak ayında bitiyor indirme gireceğini sanmıyorum. İyi forumlar.
100 yıldız kasıp 2 yıldıza 50 tane kutu alsanız bile tanesi 7 liradan 300 lira eder büyük kar edersiniz altta bazı arkadaşlar zarar demişte

Diğerlerine bakmayın belli ki bileti almamışlar. Şu an da alsan bileti kesinlikle verdiğin parayı kurtarırsın ne kadar kâr edeceğin sana kalmış. Fiyatı düşse bile o zamanlarda yıldızla alabildiğin şeylerin fiyatı da düşeceği için ben 127 TLye aldım hemen. İlk gün 10 yıldız kasıp 35 lira kazandım bile. Şu an 2. hafta görevlerini yapıyorum.

127 lirayı rahatlıkla karşılarsın. 25 yıldız toplayıp aldığın ajanın fiyatı bile 150₺ şuan.

Ajan almayıp tanesi 2 yıldızdan hafta 5 tane kasa alabiliyorsun. Bu da haftada 35₺ demek. Verdiğin parayı 5 haftada rahatlıkla kar edersin.

Kasanın en son fiyatı 7₺ idi. Ona göre bi' hesaplama yaptım. Güncel fiyatlar ile değişiklik gösterebilir.

127 lirayı rahatlıkla karşılarsın. 25 yıldız toplayıp aldığın ajanın fiyatı bile 150₺ şu an.

Ajan almayıp tanesi 2 yıldızdan hafta 5 tane kasa alabiliyorsun. Bu da haftada 35₺ demek. Verdiğin parayı 5 haftada rahatlıkla kar edersin.

Kasanın en son fiyatı 7₺ idi. Ona göre bi' hesaplama yaptım. Güncel fiyatlar ile değişiklik gösterebilir.

Hocam aslında ona bile gerek yok 1 yıldıza çıkartma düşürse 1 tane parlak savaş görmüş çıkartması var. Böyle kaplan pençesine benzer. Fiyatı ilk baslar 50 idi. Şimdi 37'ye kadar düşmüştü. Ben acele ettim sattim. 32 TL kâr kaldı, Steam'in kesmesini çıkınca. Mesela kadim diye bir çıkartma var, parlak olanı düştü. Onu da sattım. 6 TL net kâr da ondan kaldı. 38 TL kâr ile kapattım. Daha çok çıkartma yama çıkarttım. Holo çıkarttım mesela, 2-3 adet. Onları silahlara yapıştırdım ama gayet hoş duruyor 😉😉

Sanırım arkadaşın sormak istedigi şey. Bilet olmasa da yıldız toplayıp biriktirip bilet alınca o yıldızlara sahip olabilecek miyiz? Yoksa bileti önce alıp sonra ki görevleri yapmak gerekiyor.

O zarar edersin diyen arkadaşlar neyin kafasında? Bir kere bile operasyon almamış hatta neye yaradığını bile bilmiyorlardır. Ne zaman operasyonların zarar ettirdiği görüldü? Kasa fiyatı 5 TL'ye düşse bile 5x50 = 250 TL, 250 - 127 yine kârdasınız, fiyatı yükseleceği için her türlü kârdasınız.

O zarar edersin diyen arkadaşlar neyin kafasında? Bir kere bile operasyon almamış hatta neye yaradığını bile bilmiyorlardır. Ne zaman operasyonların zarar ettirdiği görüldü? Kasa fiyatı 5 TL'ye düşse bile 5x50 = 250 TL, 250 - 127 yine kârdasınız, fiyatı yükseleceği için her türlü kârdasınız.

Aynen öyle. Ben aldım şu an 115 TL topladım bile 12 lira zarardayım. Boş boş konuşuyorlar.

Geri
Yukarı