CS:GO kırıkdiş operasyonundan kaç XP kartı kazanılıyor?

nikoAA

Femtopat
Daha fazla  
Kırıkdiş operasyonu aldım, neredeyse tüm görevleri yaptım, 8 yıldız kazandıkça XP kartı veriyor 1 Level atlattıranlardan, onlardan 21 tane kazandım. Şu an o yazı gitti, maksimum 21 XP kartı mı kazanabiliyoruz? Daha yapmadığım görevler var, eğer vermiyorsa yapmayacağım.

Dosya Ekleri

• steammmm opearsyon.jpg
    steammmm opearsyon.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleyen: Moderatör:
"G" harfinin hemen altında bir simge var, fare ile o simgenin üstüne geldiğinizde bir yazı çıkıyor mu?

Cıkıyor.
Her 8 yıldızda 1 tane veriyor. Toplamda kaç yıldız kazanabiliyorsan, onu 8'e böl.

Daha yapılmamış bir sürü görevim var siz daha fazla mı kazandınız normalde 25 26 tane vermesi lazım ama o yazı gitti artık farklı hesapımda o yazı duruyor galiba limit 21.

Limit 21 olabilir, o konu hakkında bilgim yok. O simgeye gelince bir şey çıktığını tahmin ettim, orada bir bilgilendirme vardır diye düşündüm. Ne yazıyor orada?

Limit 21 olabilir, o konu hakkında bilgim yok. O simgeye gelince bir şey çıktığını tahmin ettim, orada bir bilgilendirme vardır diye düşündüm. Ne yazıyor orada?

Daha fazla görev yaparak XP kazanabilirsin diyor onun yanında normalde 0/8 falan yazıyordu ne kadar yıldızın varsa o kadar yazıyordu 8 olunca 1 XP kartı veriyordu o yazı gitti.

Geri
Yukarı