CS:GO kötü takım yüzünden rütbe atlayamıyorum

İşte çoğu insan hileye yöneliyor bende dahil. ne bileyim adamları duvardan görmek felan hoş geliyor bana tamam bi anlamı zevki kalmıyor ama hastalık gibi birşey işte bazı insanlar zevk alıyor :D zevkler tartışılmaz :)
Zevkin sınırı vardır. Bazı zevklere karışılması gerekiyor.
Benim gözümde pedofili birisi ile hile kullanan kişi aynı acizlikte ve karaktersizliktedir.
Hile kullanan kişinin kendisine ve etrafındaki diğer insanlara saygısı yoktur.

İşte çoğu insan hileye yöneliyor bende dahil. ne bileyim adamları duvardan görmek felan hoş geliyor bana tamam bi anlamı zevki kalmıyor ama hastalık gibi birşey işte bazı insanlar zevk alıyor :D zevkler tartışılmaz :)
Ama siz hile yaparak başka insanların (ben de dahil olabilirim) emeklerini de vakitlerini de çalmış oluyorsunuz bunu da hatırlatayım :)

Bak sana bir şey itiraf edeyim dostum. Zamanında ben de hile kullandım 14-15 yaşlarımda. Başta eğlenceli geliyordu gerçekten hatta bayağı gizlememe de gerek kalmıyordu kimse pek şüphelenmediğinden. Ama zamanla gizleme konusunda daha az kafa yormaya başladım, aim falan da açıyordum ak' nın sprayini kontrol edemediğim için. İnsanlar fark etti tabii hile demeye başladı kızdılar vs. benim de canım sıkılmaya başladı böyle demelerine bir açıp bir açmamak arasında gidip geldim. Sonra sadece karşı takımda hile varsa hile açmaya başladım ama zamanla iğrendim (hayatımda kötü psikolojik olaylar yaşadım) ve bazı şeylere daha objektif bakmaya başladım. Evet kazanmak çok güzel bir duygu ama hayata bak; hep kazanabilir misin? Bunlar gerçek hayatta yapamadıklarımızı oyunla teselli etmemiz; buruk bir mutluluk sadece. Hile açma, kullananları da kapatmaya ikna et, hem için rahat olur, hem oyunundan zevk alırsın.

Hile kul hakkına girer ayrıca; karşı takımdaki sana hakkını helal etmezse istediğin kadar sevap işle, cehennemliksin. :D;)
Sana demedim zaten onu, mesajıma bakarsan başka birisinin mesajını alıntılamışım.
Pardon :D
Benim gözümde pedofili birisi ile hile kullanan kişi aynı acizlikte ve karaktersizliktedir.
Hile kullanan kişinin kendisine ve etrafındaki diğer insanlara saygısı yoktur.
Tebrik ederim çok iyi söylediniz :D

+1000 saat ve Suprem hesabımı çaldırdım skinler vs gitti. Yeni hesaba geçtim ama artık 1 lira bile yatırmam cs ye. Her maç hile geliyor arkadaşlarımlada giremiyoum rank farkından dolayı, şuan unranked'ım ama solo olunca kesinlikle bi işe yaramıyor. Her türlü morel düşüklüğü, kanserlik mevcut. Eli ayağı tutanlar ekleyebilir. Steam Community :: YamannN

Takımsız giriyorsan rank atlaman çok zor. Takımı taşıyacak kadar iyiysen direk hile muamelesi görüyorsun. Kendi takımına türk geldiyse zaten boş boş konuşan veledler yüzünden kavga çıkıyor kaybediyorsun. Karşı takımda türk geldiyse zaten %99 hile oluyor. Uzun lafın kısası Allah solo oyuncuların yardımcısı olsun. MGE ve üzeri 20 yaş + solo arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim.

2 arkadaş kasarak Nova 4 görmüştük oyun arkadaşın olunca daha kolay oluyor.Yazdan beridir oynamadığım için bi maç atayım eğleneyim dedim geçen 2 raund sonra maçtan çıktım.Dediğin gibi oyun gittikçe kötüleşiyor :(.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı