CS:GO kötü takım yüzünden rütbe atlayamıyorum

Şahsen ben CS yi artık ciddi ciddi oynamıyorum. Bu trollerden kaçış yok zaten. Rainbow desen daha beterleri var. PUBG desen kafa 1 milyon. Siz en iyisi hikayeli oyunlara başlayın. Zaten CS öldü bunu net söyleyebilirim. Eskiden 200K ya yakın oyuncu maç ararken şimdi 20K ya düşmüş. Çevrimiçi 600K ama hepsi AFK.

Merhaba Nova 2'yim 1 yıl önce çift keleş'dim oyunu bırakmıştım geri geldim 2-3 aydır oynuyorum iyiyim her türlü oyuna girecek kendine güvenen özelden yazabilir

Şahsen ben CS yi artık ciddi ciddi oynamıyorum. Bu trollerden kaçış yok zaten. Rainbow desen daha beterleri var. PUBG desen kafa 1 milyon. Siz en iyisi hikayeli oyunlara başlayın. Zaten CS öldü bunu net söyleyebilirim. Eskiden 200K ya yakın oyuncu maç ararken şimdi 20K ya düşmüş. Çevrimiçi 600K ama hepsi AFK.
Çok hikayeli oyun oynadım, Telltale's The Walking Dead olsun, Witcher olsun, NFS serisi olsun, Assassin's Creed olsun... Hatta offline sandbox oyunlarına da sardım zamanında, Beamng.Drive gibi. Hiçbirini CS:GO kadar uzun süre oynayamadım online oyunları bile.

Prime hesap al bence. Eşleşmeyi sadece Prime hesaplar arasında yapar. Oyuna para veripte hile açan kişi zor denk gelir. Ya da birkaç arkadaş edin onlarla gir. CS ve LOL'de belli bir seviyeden sonra tek girmek çok riskli oluyor. Ben arkadaşlarımla giriyorum hem daha eğlenceli hem de takım birbiriyle uyumlu oynuyor.

Tek başıma nova 4'e kadar çıktım. Genellikle benden üst seviyede ki insanların lobisine girmeye çalışıyorum.

Prime hesap al bence. Eşleşmeyi sadece Prime hesaplar arasında yapar. Oyuna para veripte hile açan kişi zor denk gelir. Ya da birkaç arkadaş edin onlarla gir. CS ve LOL'de belli bir seviyeden sonra tek girmek çok riskli oluyor. Ben arkadaşlarımla giriyorum hem daha eğlenceli hem de takım birbiriyle uyumlu oynuyor.
Prime zaten güzel kardeşim, onlarca defa bahsettim. CS:GO ücretsiz olmadan önce satın almıştım oyunu.
Tek başıma nova 4'e kadar çıktım. Genellikle benden üst seviyede ki insanların lobisine girmeye çalışıyorum.
düzeyime uygun lobi bulamıyorum hep mg'ler falan var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı