CS:GO Krimbo takası kabul edilmeli midir?

• Konuyu başlatan Zue
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 978
İkisinin de değeri artar ama stickerların değeri yaklaşık 4-5 yıl içerisinde daha yüksek fiyatlara çıkabilir. Karar sizin.

Direkt kabul ederdim.

Hem de ne paraya çıkar var ya.

@caliskan0224
Adama kabul etmeyeceğimi söyleyince engelledi ama fikrimi değiştirdim siz bunu arkadaş ekleyebilir misiniz İngilizce olarak konuşup bana geri dönüş yapmasını söylerseniz mutlu olurum. İsmi He Disa

Varsayılan Elite Crew viewmodel'ine sahip bir ajanla oynanmasa da olur. Kabul etmek bence daha mantıklı.
Wanetage yardımcı olabilir misiniz?

Direkt kabul ederdim.

Hem de ne paraya çıkar var ya.

@caliskan0224
Hocam bu konular da ben artık yorum yapmıyorum. Siz yanlış anlamayın, zamanında forum da bilen-bilmeyen kişilerden çok çektim. Daha kısası şöyle; takas konusu açtım 2. El konu dışı satış yapmaktan ceza aldım. Takas işlemi ne zamandır satış oldu orası muallak. Birde "zamanla değerlenir" cümlesinden de birkaç kez yanlış anlaşıldım, ceza aldım. Ben bilmiyorum bu işleri hocam. 4 yıl oldu al-sat yaparım, Steam içerisinde hep zarar ederim. Allah'a şükür bugünkü zararımın TL karşılığı ise 18 Lira bakiyem 2.400TL'sı zarara ulaştı. 😅

Hocam bu konular da ben artık yorum yapmıyorum. Siz yanlış anlamayın, zamanında forum da bilen-bilmeyen kişilerden çok çektim. Daha kısası şöyle; takas konusu açtım 2. el konu dışı satış yapmaktan ceza aldım. Takas işlemi ne zamandır satış oldu orası muallak. Bir de "zamanla değerlenir" cümlesinden de birkaç kez yanlış anlaşıldım, ceza aldım. Ben bilmiyorum bu işleri hocam. 4 yıl oldu al-sat yaparım, Steam içerisinde hep zarar ederim. Allah'a şükür bugünkü zararımın TL karşılığı ise 18 lira bakiyem 2.400TL'sı zarara ulaştı. 😅
Hocam adamı ekleyemez misiniz bana yönlendirirseniz iyi olur.

Adam beni engelledi yanlış anladı takas etmeyeceğimi söyledim ama şimdi fikrimi değiştirdim adamın ismi He Disa engelimi açması için onu ekleyip İngilizce olarak söyleyebilir misiniz?
Hocam yardımcı olmayı isterim fakat şuan dışardayım telefondan giriyorum, eve geçtiğim de bu ricanızı gerçekleştirebilirim ancak.

Geri
Yukarı