CS:GO Kutu tavsiyesi

odabas32

Kilopat
Daha fazla  
Birkaçtane anahtar alıp kutu açmayı planlıyorum sizce hangisini açmalıyım? Şuan piyasısı yüksek silahlar hangi kasada?

Bıçak olasılık olarak kroma 2 kasasından düşüyor deniliyor. Fakat ben kendi zevkime göre gölge kasasını açmayı tercih ederdim. Orada sevdiğim silahlar var. Hangisinin piyasası yüksek bilemem fakat genelde bir kasanın ötekinden aşağı kalır yanı olmaz.

Piyasada az bulunan yani pahalı olan kasadan item çıkma şansı daha fazladır. En çok şans yeni gelen operasyon kasasında olur.
Açmanı tavsiye etmem, o para ile item alıp takas yaparak yükseltebilirsin. Ben 2 TL ile başladım, şu an AK-47 Vulcan'ım var.

Kasa açarsan çıkacak olan şey bu:
330x192.png

Bana göre Kroma 2 en iyi kasa. Çıkabilecek bir bıçak kroma serisinden. Unique bıçaklar çıkabilir. Mesela Karambit | Tiger Tooth, Bayonet | Ultraviolet vs, vs...

Zaten birkaç tane açacağım yüklü miktarda alıp açmayacağım o kadar para vermem anahtara :) Yorumlarınıza göre sanırım kroma 2 yi açacağım dua edin :D

Piyasada az bulunan yani pahalı olan kasadan item çıkma şansı daha fazladır. En çok şans yeni gelen operasyon kasasında olur.
Açmanı tavsiye etmem, o para ile item alıp takas yaparak yükseltebilirsin. Ben 2 TL ile başladım, şu an AK-47 Vulcan'ım var.

Kasa açarsan çıkacak olan şey bu:
Eki Görüntüle 147088
takas derken nasıl yani takas

@Carlsberg yorumunu çok beğendim ;D Kutudan çıkacak eşyayı kullanacak mısın satacak mısın? Ona göre farklı kasalar tavsiye edilebilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı