CS: GO maç ararken Ping yükseliyor

Melih Yürür

Hectopat
Daha fazla  
CS GO'da normal ping im 60-70 iken maç aratmaya başladığımda pingim 1000 ms olarak gözüküyor. Maç yavaş buluyor yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var format attım olmadı. Wın 10'dan Wın 8'e geçtim düzelmedi kablolu baglantı kablosuz bağlantı değişik hesaplardan giriş hepsini denedim olmadı modem resetleme yapıldı yıne olmadı. Modem değiştirme ve anakart resetleme yapmadım ikisini de deneyim de olmazsa yapacak bir şey yok bulursan bana da haber verirsen sevinirim.

ama laptop dan girerken böyle yapmıyor masaüstünde böyle yapıyor oyunu tekrar kurdum dosyaları doğruladım fark etmiyo
Senden başka CS:GO'ya bağlanan var mı aynı internetten? Biz 2 kişi aynı internetten bağlanmaya çalıştığımız zaman aynı sorunu yaşıyorduk pingimiz 60 olmasına rağmen.

Aynı sorun bende de vardı, ethernet kablosu bağladım ve DNS ayarlarını değiştirmiştim ve sorun düzeldi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı