CS:GO Maç bulma süreleri çok uzun

swallowedcoal

Centipat
Daha fazla  
Aşağıdaki resimden gördüğünüz gibi neden bu kadar uzun sürüyor? Prime değilim, mge Rank'ım var, Max eşleştirme pingi 100, maksimum bant genişliği sınırlandırılmamış, ama böyle. Mesela dust 2'de 7 dakika diyor ama 7 dakika beklesem bile bu sefer 8 dakika diyor.
Yazıyı resmin altına da kopyalamış kusura bakmayın+

20201225182319_1.jpg

Aşağıdaki resimden gördüğünüz gibi neden bu kadar uzun sürüyor? Prime değilim, mge Rank'ım var, Max eşleştirme pingi 100, maksimum bant genişliği sınırlandırılmamış, ama böyle. Mesela dust 2'de 7 dakika diyor ama 7 dakika beklesem bile bu sefer 8 dakika diyor.
Yazıyı resmin altına da kopyalamış kusura bakmayın+

Eki Görüntüle 800445

Seçkin olmadığınızdan bu tür süreleri veriyor olabilir. Güven faktörünüz yüksek ve o yüzden oyun oyuncu bulmakta zorlanıyor, çünkü seçkin olmayan hesapta yüksek güven faktörlü kişi bulmak çok zor aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum 8-10 hatta bir ara 20dakika falan bekledim maç gelmesi için.

Oyunun dosyalarını doğruladınmı?
doğrulayıp girdim süreler aynı.
Seçkin olmadığınızdan bu tür süreleri veriyor olabilir. Güven faktörünüz yüksek ve o yüzden oyun oyuncu bulmakta zorlanıyor, çünkü seçkin olmayan hesapta yüksek güven faktörlü kişi bulmak çok zor aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum 8-10 hatta bir ara 20dakika falan bekledim maç gelmesi için.
evet dün 14 dakika bekledim anca geldi maç. uzun sürmesi bir yandanda iyi güven faktörümün yüksek olduğunu öğrendim. yani diyorsunuz ki, prime olunca bu süreler düşecektir? zaten 18 seviyeyim 1 xp boost alacağım var 19 diyelim 1 haftaya prime olurum belkide.

Doğrulayıp girdim süreler aynı.

Evet dün 14 dakika bekledim anca geldi maç. Uzun sürmesi bir yandanda iyi güven faktörümün yüksek olduğunu öğrendim. Yani diyorsunuz ki, Prime olunca bu süreler düşecektir? Zaten 18 seviyeyim 1 XP Boost alacağım var 19 diyelim 1 haftaya Prime olurum belki de.

Evet Prime hesapta süreler 2-4DAKIKA arasına düşüyor. Benim de iki hesabım biri Prime diğeri değil o yüzden biliyorum.

tamam teşekkürler cevaplar için <3
Prime oldum ve sonuç aynı. Tehlikeli Bölgeyi sadece 700 kişi arıyor gösteriyor. Yoksa ban falan mı yedim bunedir ya? Şu rezilliğe bakın. Önceden böyle değildi 1-2 dakikada buluyordu Allah'ım.
20201230182139_1.jpg
20201230182156_1.jpg

Prime oldum ve sonuç aynı. Tehlikeli Bölgeyi sadece 700 kişi arıyor gösteriyor. Yoksa ban falan mı yedim bunedir ya? Şu rezilliğe bakın. Önceden böyle değildi 1-2 dakikada buluyordu Allah'ım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı