CS:GO oyun bulma süresi çok uzun

Güven faktörün düşmüştür. Hile kullanıyorsan kullanma. Daha az report yemeye çalış. Steami 2 gün falan hiç açma bak oyunu demiyorum steami. Tekrar dene.

Güven faktörü ile alakalı bir problem olabilir. Mesela maçlarda fazla report yerseniz güven faktörünüz düşer ve sizinle aynı düzeyde insanlar ile maç bulmaya çalıştığından geçen süre fazladır.

Güven faktörü ile alakalı hocam, benimde maç bulmam 10-15 dakikalara kadar uzuyor. Güven faktörü nedeniyle her maç karşıma hile geliyor. Ben hile kullandığım için güven faktörüm düşük değil ama, hile kullananlardan report yediğim için düşük maalesef... 😀

Benim yetenek grubum LEM, güven faktörüm de yüksek, %90 tek başıma girerim. Her zaman 3-5 harita seçerek (d2-inf-ovr ve bazen mrg, trn) maça girerim. Ortalama 1 dakikada maç bulur.

Harita sayısı düşükse, premate şahısların yetenek grupları arasında çok fark varsa ve güven faktörü düşükse bu süre uzar.

Güven faktörümün düşük mü yüksek mi olduğunu nasıl anlarım? Bildiğim kadarıyla düşükse uyarı geliyor bende hiçbir sorun yok ama.

Onu göremezsiniz ama güven faktörünü arttırmak için arkadaşlarınızdan oyun içi övgü isteyin. O sayede güven faktörünü yükseltebilirsiniz.

Güven faktörümün düşük mü yüksek mi olduğunu nasıl anlarım? Bildiğim kadarıyla düşükse uyarı geliyor bende hiçbir sorun yok ama.
Hocam bende de hiçbir uyarı yok. Genelde maç bulma süresi uzar ve karşınıza sıklıkla hile gelir. Hile kullanan kişiler rapor edildiği için güven faktörleri düşer. Sizin de güven faktörünüz düşük ise karşınıza çoğu zaman hile gelir. Benim hile kullanmayan temiz oyuncularla oynadığım maçlar çok nadir oluyor, ama alıştım artık. 😀

Onun dışında overwatch yaparak, oyun içi oyunculardan övgü alarak, steam profilinizi herkese açık yaparak güven faktörünüzü artırabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı