CS:GO maça girememek

İşletim sistemi
Windows 10

342746

Kilopat
Makaleler
10
Arkadaşlar CS:GO'da maçı buluyor ama girmesi çok uzun sürüyor ve bunun yüzünden oyuna bağlanmıyor. Her seferinde rekabetçiden bu yüzden ban yiyorum ve oynayamıyorum. Lütfen biri yardım etsin.

Dostum o sorun bende de oluyordu, başlatma seçeneklerine "cl_forcepreload 1" komutunu yazarak hallettim bir dene bence.
Mesela dust 2 oynayacaksan, maça girmeden önce basit eğlence ya da ölüm maçında dust 2 haritasını seç ve gir, böylece bilgisayarın o haritayı işler ve rekabetçide girmek istediğinde tekrar işlemesine gerek kalmadan hızlıca seni oyuna sokar.

Benim oyunum da aynı sizinki gibi, maça geç giriyor. Arkaplanda takımın ve oyunun sesini duyuyorum ama loading ekranında uzun süre kalıyor (normal maçlarda bile). Takım arkadaşlarım silah seçmiş oluyor falan.
Bir türlü çözemedim ben de. Büyük sıkıntı gerçekten.

@342746 hangi haritada oynayacaksan o haritaya herhangi bir modda giriş yapıp çık, sonra tekrar dene. Sistemini de belirt.

Eskiden böyle değildi sistemden olacağını sanmıyorum.
Ethernet mi kullanıyorsun?

Hayır.
Dostum o sorun bende de oluyordu, başlatma seçeneklerine "CL_FORCEPRELOAD 1" komutunu yazarak hallettim bir dene bence.
Mesela dust 2 oynayacaksan, maça girmeden önce basit eğlence ya da ölüm maçında dust 2 haritasını seç ve gir, böylece bilgisayarın o haritayı işler ve rekabetçide girmek istediğinde tekrar işlemesine gerek kalmadan hızlıca seni oyuna sokar.

Teşekkkürler deneyeceğim.

Dosya Ekleri

• sistem.png
    sistem.png
    31,7 KB · Görüntüleme: 34
  • ekran.png
    ekran.png
    28,5 KB · Görüntüleme: 28
  • ekran.png
    ekran.png
    28,5 KB · Görüntüleme: 25
  • sistem.png
    sistem.png
    31,7 KB · Görüntüleme: 26
Sisteminiz oyunu kaldırmak için pek yeterli değil zaten. HDD kullanıyor olmalısınız, eğer çok doldurduysanız biraz yer açın. Format atmayı da deneyebilirsiniz. Yukarda dediğimide deneyin. Dediğim gibi sisteminiz pek yeterli değil, yeni bir sistem önermekten, SSD almaktan veya RAM arttırmaktan başka önerebileceğim şeyler bunlar. Ayrıca bağlı değilseniz Wi-Fi'a kablo ile bağlanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı