Çözüldü EA Sports FC 24 fut rivals maça girememek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bugraaatm

Hectopat
Oyunda Online kısımda hiçbir sıkıntı yok kadromu kuruyorum görevlerimi yapıyorum ancak ne zaman rivals girmeye çalışsam(diğer Online modları denemedim ama büyük ihtimal onlar da çalışmıyor) maç başlıyor 1-2 pastan sonra "rakiple olan bağlantın kesildi, fut ekranına döneceksin" diyor.

Çözüm
Değil. Genelde hilecilerin kullandığı hileden sonra çıkan uyarıdır FUT ANA EKRANINA DÖNECEKSİN uyarısı.

Kadrondaki oyuncularda sorun olabilir.
Kadronu ss alıp atar mısın buraya
ÇÖZÜM
Online ayarlarından yakın bölgede server seçen bir ayar var adını hatırlayamadım şimdi, onu kapattım sorunum çözüldü. Aynı sorundan mustarip arkadaşlar deneyebilirler.
Demek ki hep hilelerle karşılaşıyorsun :)
Hocam bu kadar hile olması normal mi? Girdiğim istisnasız her maçta atıyor.

EDIT

Yok hocam hile olduğunu zannetmiyorum. Az önce pro clubs girdim ve oradan da "oynadığın maçla zaman uyumun bozuldu" gibi bir hata verip attı. Oyunda pingi 40-50 civarı gösteriyor ama garip bir şekilde sürekli atıyor

Son düzenleme:
Hocam bu kadar hile olması normal mi? Girdiğim istisnasız her maçta atıyor.

Değil. Genelde hilecilerin kullandığı hileden sonra çıkan uyarıdır FUT ANA EKRANINA DÖNECEKSİN uyarısı.

Yok hocam hile olduğunu zannetmiyorum. Az önce pro clubs girdim ve oradan da "oynadığın maçla zaman uyumun bozuldu" gibi bir hata verip attı. Oyunda pingi 40-50 civarı gösteriyor ama garip bir şekilde sürekli atıyor

ÇÖZÜM
Online ayarlarından yakın bölgede server seçen bir ayar var adını hatırlayamadım şimdi, onu kapattım sorunum çözüldü. Aynı sorundan mustarip arkadaşlar deneyebilirler.

Artı -1 Eksi
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı